reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

reklama
Witaj bonsaj! Ja w koońcu dostała po ponad 40 dniach,więc to chyba norma,ale obawa jakaś była,bo żadna metoda nie jest 100%.mam nadzieje,że u Ciebie jest tak samo.Powodzenia.
 
Hej dziewczyny ja mam niespełna 7 miesięczną córeczkę i karmię ją nadal piersią ale w ciągu dnia mało raz czasem dwa i miesiączki jeszcze nie dostałam od porodu, starszą córkę karmiłam 10 mcy ale szybko miałam miesiączkę a teraz tak długo czekam.......
 
też jeszcze nie mam, a bardzo chciałabym już dostać (wiem, że to dziwnie brzmi). Jak będe miała okres to będe mogła sobie zaplanować urlop, no bo która z nas chce jechać z miesiączką nad morze? Tak mniej więcej sobie oblicze żeby mnie trafiło w te dni
 
Moja corcia ma juz prawie 8 mcy, karmie cycem i to sporo. nadal nie mam miesiaczki, stosowalam pigulki antykoncepcyjne, i po kilku opakowaniach pojawily mi sie plamienia i to wszystko. Przestalam brac pigulki i czekam na okres a tu nic :) Podobno mniej wiecej po pol roku od porodu sie go dostaje,ale moze to indywidualna sprawa organizmu. Nie chce sama siebie straszyc, ale moja kolezanka, nie wiem jakim cudem zaszla w ciaze stosujac pigulki :)
 
Ja dostałam miesiączke 2 miesiace po porodzie i miałam przez cały okres karmienia piersią ale bardzo nieregularnie. Teraz przestałam karmić i nadal jest nieregularnie i do tego bardzo obficie krwawię wszystko mnie boli. W poniedziałek mam wizyte u gina...
 
Ja karmie juz prawie 12 miesiecy teraz tylko w nocy a okresu jak nie bylo tak nie ma:happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny a ile trwa miesiaczka po połogu ? bo ja dostalam w 5 tygodniu połogu ale ptrz to z przesta;am karmin w 3 ze wzgedu na to ze po prostu ze stresu pokarm stracilam :( ale od 3 dni leci ze mnie jak z kranu i nie wiem czy mam isc z tym do gina czy to cos "normlanego" i ile moze tak cieknac ?
 
Do góry