reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

reklama
Z tego co tu czytam to nie mam się czego bać !!! Jestem po porodzie już 6 mc i karmie małego piersią i zaczęłam się już bac czy wszystko w porzadku bo nasłuchalam się od znajomych ze one bardzo wczesnie dostały.... a ostatnio sie tak żle czułam... ciągle zeczona i spiaca( tak własnie mialam na poczatku ciaży) a do tego brzuch mnie pobolewa tak jakby mialo juz sie stac. A tu nic!!!!
 
Brukselka nie masz się co martwić to zmęczenie to od karmienia bobasek wyciąga z ciebie wszystkie mu potrzebne witaminki, pij dużo płynów to pomoże na zmęczenie i dużo odpoczywaj i nie zapominaj o regularnym jedzeniu wiem że ciężko przy dziecku ale trzeba. Okres możesz nawet nie mieć przez cały czas karmienia ale może on się pojawić i znowu zniknąć to przez hormony, trzeba się cieszyć czasem bez miesiączki. Pozdrawiam
 
Witam! Ja dostalam pierwszy okres 14 m-cy po porodzie,caly czas karmie piersią. Pierwsza miesiaczke dostalam w czerwcu 2009druga 24 dni pozniej i teraz czekam na kolejna,ktora myslalam,ze sie pojawi po 24 dniach w tej chwili jest to dzien 28 i dalej nic.pare dni temu czulam sie tak,ze bylam pewna,ze dostane(bole brzucha,wysypalo mnie nieco na twarzy choc przedtem nie mialam z tym probemu),do tego od jakiegos czasu zauwazylam sluz bialy i bardzo gesty ciagnacy sie.W tej chwili nie czuje zblizajacego sie okresu bole brzucha ustaly,pryszczyki tez schodza.Mam pytanie:czy moze ,ktores z was miala podobnie???
 
No to witaj w klubie:-D Tez tak mam z tym ze od tygodnia juz nie karmie i czekam dalej. Pozdrawiam


picture9102.bmp
 
A ja dalej karmie, od kiedy corka miala niecaly rok, zaczelismy brykac w nadziei na cud ze plodnosc zaskoczy (bo nie chce odstawiac Malej, a chcemy miec drugie dzidzi). No i minelo prawie 15 m-cy, @ sie nie pojawila, ale ja...JESTEM W CIAZY!!!Hurra :-)
 
Witam
Ja nie karmie juz mojej córki miesiąc ( ma skonczone 4 miesiace ) i nadal brak okresu .... bardzo mnie to martwi , poniewaz w szpitalu uznali ze urodzilam lozysko a po miesiacu okazalo sie ze nie i dokonano mi abrazji , pozniej preszlam na antykoncepcje ( AZALIA ) dostepna przy karmieniu piersią , dodam jezcze ze jestem dosc szczupla osoba waze 44 kg , bardzo schudlam po ciązy ( 15 kg ) od stresu , wybieram sie do ginekologa i mam nadzieje ze wszystko OK :-(
 
reklama
czesc! sledze was juz od jakiegos czasu i wkoncu postanowilam dolaczyc..tymbardziej ze mam zapytanko i licze ze moze ktos pomoze :) mam 7 miesiecznego syneczka i nadal karmie piersia :) az tu nagle wczoraj - jak grom z jasnego nieba zawitala "ciocia"
po waszych wypowiedziach uspokoilam sie troche - zrozumialam ze nadszedl czas i to normalne tylko czy w takim razie mozna dalej karmic piersia czy to znak ze nalezy odstawic malenstwo od piersi??? i to jest moje pytanko :) help..
 
Do góry