reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

Moja córcia ma 13 miesięcy, cały czas karmię piersią. Miesiąc temu dostałam miesiączkę (chyba). Krwawienie trwało 6 dni, niezbyt obfite. OD tamtej pory minęło ponad 30 dni, a kolejne krwawienie nie pojawiło się. Mam nadzieję, że nie jestem w ciąży, bo to nie jest dla mnie najlepszy czas na kolejne dziecko! Pomóżcie mi uspokoić serducho, jeśli wiecie coś na ten temat. Pozdrawiam
 
reklama
magdusja ja miałam ze 3 miesiace temu pierwszy okres,trwał aż 9 dni ::) kolejny pojawił się dopiero po 30 kilku dniach ::) a przed ciążą miałam regularnie co 27 dni i trwał ze 6 dni ::) .
 
Magdusja druga @ moze byc nawet po 2 miesiacach napocztku sa noeregularne a dopiero potem sie unormuje wiec sie niemartw:-) Ja swoja pierwsza dostaąłm jak Mela miaął 9 miesiecy i była tez skompa a druga wąłsnie tak gzdies po 30 dniach;-) i wcale za nia nie teskniłam:-D
 
a ja mimo ze karmie nadal Lenke piersia to dostalam gdy mala skonczyla 10,5 miesiaca to juz dostalam normalna 5 dniowa @ ale 1,5 miesiaca wczesniej byla niewinna zapowiedz :-) czyli ja mialam wolne od @ prawie 20 miesiecy lacznie z ciaza, ale to byl superowy czas...
Nie wydaje mi sie aby ta @ po porodzie (mialam cc) byla bardziej skapa czy mniej bolesna:no: co prawda na razie mialam tylko jedna ale nie bylo najmilej :no:
 
Ja dostałam @ 9 miesiecy po porodzie jak Mela zaczeła juz bardziej jesc cos stałego :-) i była dosc skapa nastepna była troche barzdiej obfitsza a teraz sa takie srednie i bezbolesne :-) ;-)
 
Witajcie! To ja, "rekordzistka". Dziecko moje ma już półtora roku, nadal karmię wieczorami, w nocy i nad ranem i wciąż miesiączki ani śladu. Ginekolog mówi, że to zupełnie normalne. Zatem chodzę po tym łez padole bezokresowo już ponad 2 lata i 3 miesiące. Jest bosko! :tak:
 
WOW! Ja niestety nie jestem taką szczęściarą (choć nie wiem co lepsze - ja wole mieć @ i wiedzieć, że nie jestem w kolejnej ciąży :tak: , bo pewnie w takim przypadku jak u Ciebie to miałabym już schizy). Po urodzeniu Krzysia karmiłam go wyłącznie piersia na samympoczątku (jak zalecają) i co? Po równo 3 miesiącach od porodu pojawiła się @, a teraz pojawiła się jeszcze wcześniej po 2,5 miesiąca. Jak pisałam już ja czuje jednak komfort psychiczny bo mogę zapanować nad sobą i nie zajść w ciąże.
 
Dziewczyny a mozliwe zeby przy karmieniu piersia dostac miesiaczke 4 miesiace po porodzie... miesiac pozniej tez... a potem znow przerwa bez miesiaczki... i to juz drugi miesiac...?????????
 
reklama
AGUSIAAA moze znowu jestes w ciązy :-D

Ale z tego co sie orientuje mozna dostac miesiaczke nawet jak sie karmi piersia i moze byc co drugi miesiac albo nie regularnie.... Wypytywalam sie mojego gina bo ja po urodzeniu Lenki juz chcialam zajsc w kolejna ciaze... niestety mialam zakaz ze wzgledu na cesarke....

Moja mama dostala miesiac po urodzeniu mnie :tak: i zaraz zaszła w kolejną ciążę :szok: wiec mam siostre 9 miesiecy młodsza :-D
 
Do góry