reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

Dostałam pierwszą @ pocc 16 lipca. Przed bolał mnie brzuch, ale jek dostałam to nie bolało mnie nic. Mam nadzieję, że tak zostanie bo wcześniej każda @ to był koszmar. Ciekawe czy kolejna będzie po 28 dniach?
 
reklama
ja miałam cc i po 7 tygodniach dostałam ale tylko 3 dni można by pomyśleć że to jeszvcze nie to ale bolał mnie brzuch tak jak zawsze pare dni przed
 
A ja się Wam pochwalę, że zostałam rekordzistką wśród majowych mam (2005). 13 sierpnia minęły 2 lata od mojej ostatniej miesiączki!!!
 
jestesci strasznymi szcześciarami ja po porodzie miałam 8 tygogdni poługu(taki ze nosilam pieluchy syna) i 3 dni przerwy , okres 6 dniowy , nastepne co 26 dni.ZAZDROSZCZE TAK BEZ OKRESU BYĆ PO PORODZIE TYLE.         Ja karmiłam piersia i to ,ze po porodzie  schudłam dużo bo 36 kg tez nic nie dało :p
 
Beato,
Nie wiem co lekarz, bo jeszcze nie byłam... Myślę, że dopóki karmię piersią, to jest to normalne. Tak samo miała moja siostra i koleżanki. Na razie w pracy jestem na okresie próbnym, ale jak przejdę na stałę, to dostanę kartę medyczną w Enel-Medzie, wtedy pójdę.
 
avocado 2lata miałas na myśli od tej przed ciążą tak? a ja spojrzałam i sie przeraziłam że 2 lata no i teraz już prawie 3mies po porodzie
ale jak tak to też myśle że wszystko ok
 
reklama
Do góry