reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków

A jakiego mm używacie? Ja Bebiko, ale zastanawiam się czy nie zmienić na Nan pro ha, takie było w szpitalu. W domu młody ma bardzo dużo gazów i tak się czasem trzepie jak np dzisiejszej nocy, że z 5 h nawet nie można go uśpić :baffled: Kupiliśmy takie kropelki na gazy do każdego posiłku dzidziusia, ale nie wiem czy coś dają szczególnie . Przez to, że On nie śpi to i nam się jeść nie chce więc szybko do wagi sprzed ciąży pewnie wrócę ...
 
reklama
Chybra w szpitalu podawali Hippa bio combiotik i takie też kupiłam żeby nie mieszać, a odpukac kolek nie ma, brzuszek nie męczy, pryka tylko bardzo dużo, ale to bardziej po moim mleku :-)
 
Kurczę u nas też straszne bąki sadzi. Czyżby początek kolek. Karmie tylko piersią ale mm w domu jakby co jest kupiłam nan pro.
 
u nas Nan, dość duzo bączków puszcza i boli go brzuszek bo mamy dodatkowo żelazo, non stop podaje espumisan i herbatke koperkowa hippa inaczej nie dałoby sie funkcjonować:-(
 
U mnie chyba zostanie ten Bebiko, tak jak z mężem rozmawiałam to doszliśmy do wniosku, że znowu zmieniać mleko to może być dla bobaska problem. Będziemy dodawać te kropelki Espumisan i tyle, chyba już się młody przyzwyczaił. Do tego ściągam sobie 3 razy dziennie mleko laktatorem i śmiać mi się chce, bo od wczoraj normalnie z piersi mi siusia mlekiem jak nacisnę rączkę :-D
 
reklama
ja używam bebilonu, takie miał w szpitalu i przy pierwszym synku takie kupowałam. W zeszłym tygodniu był na bebilon pepti bo było podejrzenie że ma alergie pokarmową bo bardzo mu się ulewało ale odstawiłam go całkowicie od piersi, wróciłam do zwykłego mm i jest oki, jedyne co to po odbiciu i jak ma czkawkę muszę go chwile ponosić bo zdarzały mu się ulewania. Do picia daję mu herbatkę z koperku albo zwykłą herbatę parze.
 
Do góry