reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie naszych maluszków

reklama
Mnie też bolą czasami po karmieniu ale to tylko jak mały zacznie się bawić zamiast normalnie jeść.

Ja tydzień temu ściągnęłam z jednej piersi 120ml bo chciałam wyjść. Zdążyłam wrócić przed karmieniem ale i tak dałam małemu z butli żeby zobaczyć czy w ogóle będzie chciał z butli jeść. Zjadł wszystko a cycka i tak jeszcze chciał. Nie wiem czy dlatego że był głodny czy dla samego cycka. No i odniosłam wrażenie że mleko prosto z piersi smakuje mu dużo bardziej niż z butli.
 
Ja wczoraj skapitulowałam. Usypialiśmy się prawie 3 godz. Jak leżałam obok i ciumkał cycka to spał a jak wstałam to płacz. I tak do 23.30. W końcu stwierdziłam że głodny, cycki już puste i dałam mm:wściekła/y:. Wytrąbił z 70 ml i odleciał w sekundzie. Spał do 4.30.
 
A jak to było u was w pierwszych dobach z jedzeniem? Moja mała ciągle śpi i jak już possie to nie wiele.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Dzieci przytulone do mamy szybko usypiaja. Trzeba pilnować kamień. Jak przysypia to rozbierz ja do pieluszki. Można wzbudzić dmuchaniem delikatnym. Dziecko po porodzie nie zawsze dopomni się o apu. Czasem są zbyt zmęczone żeby płakać.
 
U mnie wszystkie 3 przez pierwsze 3 doby ciagle chcialy byc przy cycu... Millie dopiero od dzis ma dluzsze przerwy w jedzeniu i spi wiecej ;)
 
Pytałam położnej i powiedziała ze w zerowej dobie tak może być ze ona chce spać. Jutro powinna się rozruszać. Budzenie nie pomaga bo ona nie chce ssać.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Reniam u nas było odwrotnie, mały ciągle chciał ssać, ale na sali leżała że mną dziewczyna to jej córeczka wcale nie chciała, tylko spała :)
 
Do góry