reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych dzieciaczków piersią i /lub butelką

dziewczyny, tak z ciekawości, która z Was karmi jeszcze TYLKO piersią?? bo ja mam chyba jakis kryzys laktacyjny od wczoraj i powoli mi nerw puszcza....potrzebuje mobilizacji, że są jeszcze mamy tylko "cycowe" i dają radę.
 
reklama
KLARISS ja mogę powiedzieć, że też tylko piersią, jedynie mały dostanie butle jak gdzieś pojadę, to tak z raz w tygodniu, a czasem i nie dostanie bo wytrzyma do powrotu i kryzys też byl. Dasz radę
 
Piotruś też czasem ma kryzysy jedzeniowe i nie chcę ssać, najgorzej jak się zachłyśnie to jest krzyk że szkoda gadać. Ale na szczęście nauczył się pić bez kapturków :) co mnie bardzo cieszy bo dla mnie wygodniej bo nie muszę non stop tego myć. Wyciągam cyca i już :))
 
Emilka też tylko na cycku :) I obie bardzo to lubimy choć raz już miałam strach w oczach, że pokarmu coraz mniej ale jak wrócił to ze zdwojoną siłą ;)
 
Dajecie swoim maluszkom herbatkę z kopru włoskiego?
Jeśli tak, to mam kilka pytań:
- jak często?
- jakiej firmy?
- zamiast mleka kiedy maleństwo jest głodne, czy między "posiłkami"?
- czy Wasze dzieci ją lubią?
- ile powinny jej wypić, żeby uznac to za "posiłek"?
 
dziewczyny, tak z ciekawości, która z Was karmi jeszcze TYLKO piersią?? bo ja mam chyba jakis kryzys laktacyjny od wczoraj i powoli mi nerw puszcza....potrzebuje mobilizacji, że są jeszcze mamy tylko "cycowe" i dają radę.

ja karmie tylko piersia,a jak gdzies wychodze to sciagam z jednej piersi 150ml!!
ale oczywiscie wczesniej nie podaje "tej" piersi okolo 6-8 godzin:)

klariss
spokojnie pij mega duzo plynow,a kruzys szybko minie:)
 
Ja podaję herbatkę na brzuszek Humany lub ułatwiającą trawienie Hipp- z koprem , rumiankiem i anyżkiem.
Wieczorem herbatkę uspokajającą z Hippa.
Bartek pije herbatki 2-3 razy dziennie, nie traktuję jej jako posiłku.
W dzień mleczko je co 4 godziny, tak więc w międzyczasie podaję mu herbatkę- na raz wypija ok 60-90ml.
 
reklama
Mła ja daję herbatkę Humany na brzuszek, jednorazowo 50ml, pomiędzy posiłkami, Emilka lubi :) Ale nie daję codzienine tylko jak sobie przypomnę
 
Do góry