reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych brzdąców piersią i / lub butelką

Magdalen u mnie dobrze ssie a i tak bolały brodawki.. a mój synuś ciągle głodny jakby mógł to co 15 min by chciał.. w nocy śpi nawet do 4 godz ale też potrafi sie obudzic za godzinę.. jak mu sie podoba..
 
reklama
:confused:Cammi i co karmisz go co 15 min?? bo moja wlaśnie zasnela, niewiem na ile, ale od 11 karmie ja caly czas co chwila, odkladam do lozeczka a ona już wpycha raczki do buzi i placze:-(
Dziewczyny czy Wy też tak macie?
 
ja na razie jestem na karmieniu i butlą i cycem. od ostaniej wizyty położnej jest już lepiej z pokarmem, ale nie jest go na tyle żeby synek nie potrzebował dodatkowej dawki butli, tylko raz się tak zdarzyło, że zjadł i na godzinke miałam spokój. wydaje mi się że jak on skończy jeść to ja mam jeszcze pokarm ale on praktycznie zasypia przy cycu i nie da go się obudzić. a jak już się ubiorę to płacze że jest głodny, więc wydaje mi się że tego cyca to traktuje bardziej jak przytulankę. nie wiem, dam nam jeszcze tydzień, zobaczymy co będzie, a jak nie to trzeba będzie zdecydować się na jedno - butla albo cycek.
 
moja mała też często wisi mi na cycu, bardzo często przysypia i co jakiś czas sobie possie, jak dłużej nie ssie to próbuję ją odłożyć to zaraz robi grymas na buźce i w płacz - nie wiem czym to jest spowodowane, głodna chyba aż tak bardzo nie jest bo jakoś nie płacze przeraźliwie a jak dostawiam jej cyca to nie chwyta go jakoś łapczywie... czasem jak wypluje cyca to się wtuli w niego, obejmie rączkami i zaśnie, ale lepiej jej nie odkładać bo zaraz się obudzi....:sorry2: chyba po prostu taka przytulanka się robi... sądzę że mój pokarm jej wystarcza, na wadze przybiera ponoć w normie więc nie będę jej wprowadzać butli tylko po to żeby przestała mi wisieć na cycu, póki co mi to nie przeszkadza aż tak bardzo ;-) a w nocy śpimy razem i mała przesypia trzy, cztery godzinki :-)

wczoraj skusiłam się na to karmi, małej nic nie jest więc zobaczymy czy mi coś pomoże...:sorry2:
 
ja piję zwykłe, ale myślę, że to nie ma znaczenia, bo wszystkie są karmelowe i z 0,5% alkoh. tylko dodatkowo aromatyzowane..
Staram się więcej nie pić niż 2-3 w tyg.
 
Dziś był u nas pediatra, bo Jacek ma mały katar i chciałam żeby sprawdził, czy wszystko u niego ok. No i katar delikatny, dostaliśmy wit. C i to wszystko, ale z mlekiem mnie wkurzyła, bo Jackowi się trochę cofa przez co trudno mu się śpi, no i pani doktor zapisała nam mleko dla alergików- po co???:crazy:nie ma żadnych objawów alergii pokarmowej, a refluks do fizjologia, skonsultowaliśmy się z koleżanką pediatrą i mówi, że mamy zacząć od mleka AR, bo po co od razu dla alergików- brrr...
No znów mam poczucie winy, że nie wyszło piersią karmienie, bo tak o by nie miał może tego katarku:-:)-:)-(
 
dziewczyny - każda z nas jest najlepszą mamusią pod słońcem i żadna z nas nie może mieć do siebie pretensji że karmi tak a nie inaczej - mama powinna być szczęśliwa a nie z wyrzutami sumienia i smutną buźką ;-) głowa do góry :-)
 
reklama
dziewczynki chcialabym isc na solarium bo lubie sie troszke wygrzac ale nie wiem czy nie ma przeciwwskazan jezeli karmie piersia. malenka ma prawie dwa miesiace. pozdrawiam :)
 
Do góry