reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

to tez i mój problem, bo nie chcę dawać Oli innego mm niz pije, a w kaszkach same wiecie. wiec kupuje bez mm w składzie. zresztą i tak dzis wzgardziła totalnie, a tak się cieszyłam, że wczoraj ładnie jadła...
ja mam z 6 róznych kaszek i codziennie daje inną, więc ma ogromną różnorodność... co z tego i tak nie chce jeść :-(
dziś dałam jej musli z owocami- zjadła 6 łyżek. dałam serek wiejski z owocami (wczoraj jadła aż się uszy trzęsły)- zjadła 5 łyżek. i takie to śniadanko. szczerze powiedziawszy nie mam jakiś ogromnych oczekiwań w związku z obiadem :-( no ale może miło mnie zaskoczy.
 
reklama
ionka u nas też z jedzeniem jest bardzo różnie, a dziś obiadek zjadł cały, aż miseczkę wyskrobywałam, oby tak było dalej....czego i Tobie życzę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ionka moze Ol juz mniej jedzonka potrzebuje. Moj Niko byl zdarztym gatunkiem do 3 miesiecy. Teraz je jak na moje oko mało w porowaniu do innych tutaj dzieci
je rano 120 kaszki mleczno ryzowej z syropek
potem jogurcik 100ml
potem sloiczek obiadku 120 czasem zje 1,5 sloiczka
kaszka mleczno ryzowa z syropem badz owocem 120ml
przewaznie w nocy 120ml mleka

jak slysze ze tu dzieci jedza 180- 210ml to mnie telepie czemu Niko tylko tyle je:(
 
kaszki daje bobovity a mleko daje bebilon, nie wiem jakie mleko jest w tych kaszkach ale mysle ze nie trzeba przesadzac pawelkowi jest ok i chyba mu smakuja
kupilam tez raz mleczna nestle i uwazam ze sa gorsze taka breja sie robi
a wieczorem je nestle zdrowy brzuszek ale to juzna mleku m

a teraz bylam w sklepie i za kupno 4 posilkow bobovity dostalismy gratis podkladke:-)

kupilam mu deserki takie po 6 miesiacu on deserki uwielbia:-)jakbym mu dawala to codzien zjadlby taki duzy ale robie roznie czasem duzy czasem maly i jakies chrupki lub biszkopty
 
Marciaa jakie za dużo je, ona właśnie nic nie je.
mleko w nocy piła o 2ej, śniadanie dałam po 9ej i doopa. teraz obiad o 13 i w końcu zjadła tak ze 150ml obiadu :-D

ja z deserkami mam problam: nie moge kupować nic z brzoskwinią czy morelą. no niestety wiekszość ma to w składzie. generalnie owoce daję jej prawdziwe ;-) chociaż kilka słoików mam awaryjnie :-)
 
a mój synek ma aż 12h przerwy w jedzeniu tj 19.30 kolcja a 7.30 śniadano i czasem jest i tak problem, żeby jadł rano....a powinien chyba zgłodnieć solidnie....
 
reklama
ja to mam tak z Polą na noc 210 o 20 a o 7:30 rano ledwo 150 zjada. ciekawe to zjawisko a powinna być głodna po takiej przerwie. ja to już czasami olewam to jedzenie małej i powiem Wam że jak takie mam podejście to lepiej zjada :)
 
Do góry