reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

reklama
ale napiasalam posta:szok: jak zlikwidowac jezyk programisty bo bo mi corka wlaczyla :sorry2:
na dolnym pasku narysowana jest klawiatura, tam kliknij, rozwinie się lista i to tam się zmienia

dziewczyny właśnie w ddtvn mówili, że jakaś firma produkuje zupki dla niemowląt z grzybami....wiecie coś o tym???
 
ugotowałam go pokrojonego w kostke, był duży, więc wzięłam ok 5 sporych kostek, a resztę pomroziłam, do tego ugotowałam średniego ziemniaka też w kostkę i garść włoszczyzny do zupy hortexu, burak osobno, a ziemniak i ta mieszanka razem, potem jedno z drugim z blendowałam z dodatkiem ugotowanej i zmielonej piersi z indyka (ok 2-3 łyżeczki)

Jak mrozisz warzywa, to przed czy po ugotowaniu?? Może to głupie pytanie, ale ja nie wiem:p Bo szkoda wyrzucać, lepiej zamrozić tak jak Ty to robisz.
 
mrożę ugotowane i wystudzone

edit: właśnie jedliśmy ten szpinak z hippa ze śmietaną w skałdzie, ale był ryk, ale zjadł, tylko zapluł wszystko: siebie, mnie, fotelik, ścianę, zasłonkę, kaloryfer, podłogę....eh, ale najważniejsze by nie było reakcji, no ale myżlę, że skoro po maśle nic nie było to i po śmietanie też
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzisiejsza zupka krem (marchewka, ziemniak, seler, masełko)

DSC_1262.jpg wygląda smakowicie, prawda?

Reakcja:

DSC_1278.jpg Bezcenna :-D
 
reklama
Do góry