reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

reklama
My tez zaczelismy przygode z doroslym jedzonkiem nie dawno. Ola chetnie zjada dania ze sloicza, a ja zamierzam tez cos sama jej gotowac. Dalam jej wczoraj sloiczek po 5 miesiacu z krolikiem. Po jakim czasie moze wyjsc jakies uczulenie?
Czy macie jakies stale menu tygodniowe?
 
My tez jestesmy słoiczkowi raz dostał rosołek ale nie bardzo mu podchodził.Ja tez bede sama gotowała,ale puki jezdzimy po tych szpitala i tam zostajemy to jedziemy na słoiczkach.
 
MY sloiczkowo domowi,Bo Janko sprobowal juz i troche jajecznicy(na swojskich jajach) i bulki,czy chleba tez juz jadla.A wczoraj troszke twarogu.Aha no i makaron uwielbia:D.Brzuchy nie bola uczulen brak!
 
nesiaa nie mamy stałego manu, ale nie daję np dwa dni tego samego, niech ma różnorodnie, jak ja jem kilka dni to samo na obiad to też już mam tego czegoś po dziurki w nosie, to jedyna moja zasada;-)a no i też czasem dam Frankowi z talerza, ale sporadycznie bo ja z tych starchliwych;-)choć także bóli brzuszka i uczuleń szczęśliwie brak, a jedliśmy już słoiczki z masłem, śmietaną, mlekiem....
 
naughty i happy ale sie usmialam!!!hehehehe

my na razie sloiczkowi, chociaz podalam mu juz pare razy swoje jablko, marchewke i ziemniak, ale jadl tak jakby chcial mi zrobic tylko przyjemnosc...wiec na razie tylko sloiki...

a w ogole teraz robi czesciej kupki, nawet do 4 razy dziennie, ale za to takie 'dorosle'
 
reklama
no to chyba lepiej zacząć wprowdzać gluten w małej ilości, choć może w tym słoiczku też jest go niewiele (pewnie tak), no ale chyba lepiej zapytać pediatry czy możesz już zacząć wprowadzać
 
Do góry