reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

myszowata z tego co pamiętam to chyba Ty podawałaś Frankowi buraczka. Powiedz mi jak go przyrządzałaś i z czym?? Ja właśnie chcę go jutro wprowadzić Olkowi.
ugotowałam go pokrojonego w kostke, był duży, więc wzięłam ok 5 sporych kostek, a resztę pomroziłam, do tego ugotowałam średniego ziemniaka też w kostkę i garść włoszczyzny do zupy hortexu, burak osobno, a ziemniak i ta mieszanka razem, potem jedno z drugim z blendowałam z dodatkiem ugotowanej i zmielonej piersi z indyka (ok 2-3 łyżeczki)
 
reklama
a ja znowu pytam o ten nieszczesny gluten!! ile razy podajecie ... ja daje co 2 dni po 1 lyzce stolowej i nie wiem czy nie za malo i co 2 dni kleik ryzowy!! tnz naprzemina: raz gluten raz kleik!! ale moje od 2 dni nie chce nic jesc i nie wiem o co kaman:/
 
ja podaję prawie codziennie, robię kaszkę manną z nestle, 4 łyżeczki stołowe i mam już obiadek od 6 miesiąca co ma gluten, ale jeszcze nie podałam
 
ja daję codziennie do obiadku łyżeczkę od herbaty kaszki manny, jak mały skończy 6 m to zwiększe do dwóch łyżeczek a po 7m już będę bez ograniczeń dawać, oczywiście o ile nic nie wydzie po drodze, ale ostatnio ugotowałam tę mannę i sobie jadłam i Małemu mało oczy z orbit nie wyszły, patrzył się i mlaskał to mu dałam z pół łyżeczki do buzi - był bardzo uradowany a nic mu nie było
 
a ja znowu pytam o ten nieszczesny gluten!! ile razy podajecie ... ja daje co 2 dni po 1 lyzce stolowej i nie wiem czy nie za malo i co 2 dni kleik ryzowy!! tnz naprzemina: raz gluten raz kleik!! ale moje od 2 dni nie chce nic jesc i nie wiem o co kaman:/

ja daje codziennie do wieczornego mleka 2 miarki kaszki mannej bobovity.
Za jakies 2 miesiace bede dawac wiecej o jedna miarke albo oddzielnie podawac do zupek, juz zwykla kaszke manna.
 
Yra ja tez mam z Neste ale ja mam mleczna kasza manna i jest jak mleko i taka dodajesz do obiadku :confused::confused: bo ja daje do deserku przez to ja:sorry2:

a o obiadkach z glutenem jeszcze nawet nie mysle bo najpierw miesko musze wprowadzic ale to za 2 tyg dopiero;-)
 
reklama
Do góry