reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

Dziewczyny, co oznaczać może śluz z krwią w kupce?? :-( u nas tak dzisiaj było :-( pierwszy raz, nigdy wcześniej coś takiego się nie zdarzyło. Tej krwi i śluzu nie było dużo, minimalnie, ale jednak było... Zastanawiam się od czego, Basia cały czas tylko na piersi a ja raczej nie jadłam nic nowego. Wczoraj dostała trochę żelu na dziąsła, może to być od żelu?? Raczej mało prawdopodobne mi się to wydaje, ale sama nie wiem...

sorry, nie na ten wątek mi się wpisało:-/
 
Ostatnia edycja:
reklama
właśnie jedliśmy ten szpinak z hippa ze śmietaną w skałdzie, ale był ryk, ale zjadł, tylko zapluł wszystko: siebie, mnie, fotelik, ścianę, zasłonkę, kaloryfer, podłogę....eh, ale najważniejsze by nie było reakcji, no ale myżlę, że skoro po maśle nic nie było to i po śmietanie też

To było trochę sprzątania :-D:-D:-D

Magmadzia nie mam pojęcia.
 
bbuahahaahahaha padlam !!!!!Antony jest the best mina roku!

Niki jadł morele i bez szału. Mi też tak średnio smakowała. Nie bede kupować hippa same niewypały:)
jutro sprobuje tego szpinaku ze smietaną bo Niki juz ma dość chyba jarzynowej ;-)
sluchajcie moje dziecie odkad dostaje biogaie wali 3,4 kupska dziennie i to kurna takie, ze padam przy tym:o;-)
 
Antko zjadł zupkę "do-it-yourself" do końca po wieczornym jeziorku. Pierwszy raz sama robiłam, mnie smakowała hehe Marchewka i seler eko reszta ogólnodostępna.

A Wy Marcóweczki na słoiczkach lecicie? My zaczęliśmy przygodę ze stałymi pokarmami niedawno więc wszystko dla nas jest jeszcze nowe.
 
reklama
Do góry