reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

Marciaa mus daję i moja Pola za nim przepada. zresztą ja sama próbowałam i jest pyszny. ja mam jabłko-banan i jabłko-gruszka.
 
reklama
Marciaa a ta kaszka do picia jest na bazie jakiego mm? ja robię sama kaszkę do picia, wsypuję jej mniej do mm niż mówi przepis i wtedy daję przez butlę:-p mam taki smok avent do kaszek z większą dziurką
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja dziś pierwszy raz dałam duży słoik i poszło tak ze 3/4, w składzie była cebula i koper włoski - tego jeszcze nie jedliśmy - zobaczymy jak będzie
 
a moje dziecię ma bunt jedzeniowy, je o połowę mniej z wielką łaską, dobrze chociaż że mleko jakoś tam pije.
 
puree jako pierwszy jego słoiczek nie podeszło, zjadł kilka łyżeczek bez wyraźnej chęci, do tego strasznie gęste, wiem jak to puree ale strasznie aż łyżka stała, trochę rozrzedziłam, ale ogólnie później zrobię drugie podejście
 
reklama
ja hippa rozrzedzam jedyne co bede kupowac to owocki. Wczoraj maluszek dostał marchewkową z ryzem wciagnał caly słoiczek a dzisiaj krem marchwiowy z jrzynkami :)))
bo mleka nie chce. Brzoskwinki mniam mniam jak na razie odpkac bez uczuleń
 
Do góry