reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

reklama
Ja nie planuję młodemu podawać mleka modyfikowanego, więc może zwykłe mleko mu wprowadzę jak będzie miał 1,5 roku.

Yra, mannę można ugotować na wodzie i potem dosypać mm.

Aha, Łaciatego raczej nie polecam. Gdzieś czytałam, że mleko UHT jest trudniej przyswajalne od zwykłego pasteryzowanego. Ja Karolkowi do tej pory kupuję mleko w plastikowych butelkach.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny co z mlekiem krowim?Dala juz ktoras?

ja dałam. oczywiście ociupinkę- dostała nieco ziemniaczków z naszego obiadu, a tam było masło i mleko.
jogurt też juz jadła i bardzo lubi, dawałam z Hippa.
poza tym masło z mleka było też w jakimś obiadku Gerbera, chyba z indykiem.

generalnie tutaj podaje się krowie mleko po 1ym roku życia. jeśli nic nie bedzie sie złego działo, to tez tak zrobię, nie będę karmić młodej mm do 3go roku życia.
 
moniska możesz też kupić herbatniczki hipp czy bobovita
blu zgadzam się co do łaciatego, też kupuję wyłącznie mleko w butelkach
ionka też nie zamierzam podawać mm do 3 roku życia, choć tak ostatnio mówiła mi pediatra, a jakie są u was zalecenia?
 
Witajcie!
ja juz daje

to tak w ramach glutenu;-)

petitki, niby bez barwnikow i konserwantow:tak:

aha i dalam dzis mlodemu skosztowac jogurtu naturalnego a dopieropotem przeczytalam ze od 10 miesiaca mozna huh;-) ale nic mu nie ma

a poza tym sklad taki jak w tych misiowych jogurtach a one sa po 6 ciekawe
za to kosztuja 2 razy tyle;-)
u mnie w Anglii jogurt naturalny mozna podawac od 6 m.z....

a z mlekiem krowim to tez mowia, ze jako skladnik do potraw od 6 m.z., a jako napoj sam w sobie od 1 r.z.
 
reklama
dzieki wysle kogos do pateki kurcze ale dałam rano pol sloiczka i nic nie wyszlo do wieczora wiec dalam miarke kaskzi brzoskwiniowej " na dobranoc" i patrze rano :O calusienki wysypanyyy
 
Do góry