reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

kurcze napisałam i wkleiłam w złym wątku bo w zakupowym:( ale jestem fujara:)
powiedzcie mi jaka może być zła reakcja na mięsko? czu zły nastrój i płaczliwość jest reakcją czy nie.
o u nas po jagodach też są fioletowe:)
 
reklama
jadła jeden dzień i dwa dni przerwy i znowu. teraz nie daję dziś 3 dzień. kurcze, nie wiem może jeszcze z tym mięsem poczekam?
 
ja mam zwykła nestle i dodaję poł słoiczka owocków :)
a kaszka bananowa the best..ładnie pachnie bo ta bebilonu kaszka jabłkowa do kitu

zostały nam jeszcze brzoskwinki jagody winogronko i szpinaczek ;)
 
polusia u nas zato radzą zacząć od królika, może spróbuj....u nas kolejność była taka:królik, jagnięcina, cielęcina,indyk,kurczak
 
reklama
ionka nie wiem czy dostaniesz gotowy budyń na mm, ale ja w poradniku o żywieniu mam taki przepis, jeśli chcesz wkleję, tylko, że on jest oparty o bebiko, ale chyba nie ma znaczenia jakie mleczko faktycznie się doda, znalazłam też przepisy dla dzieci po 6 miesiącu na bazie mm: przekładaniec ryżowo-owocowy,koktaj mleczno-owocowy i zupa mleczna z ryżem, mogę też dać przepis:tak:

dawaj dawaj :-)

ja zaczęłam od indyka.
 
Do góry