reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

Marciaa my ostsnie 3 dni jadłyśmy dynie z ziemnikami....popieram fujjj-ale małej smakowało. Dziś dostała szpinak z ziemniakami i prosiła o wiecej a dostala tylko 2 łyżeczki bo to nowośc!! ale było nawet naewet zjadliwe jak na mnie :)
 
reklama
moje dziecie nie ma na nic smaka je bo je...jutro dokoncze ten słoik i sama ugotuje pyrę...bo cos mi sie wydaje ze w słoiczkach bu nie podchodzi...
zostały brokuły, sszpinak jarzynowa bleeeeeeeee
w ogole niezłe paskudzto te słoiczki ..no poza owockami :)
 
myśmy dziś nowość wprowadziły kolejną: jagody- zobaczymy jaka reakcja będzie. ale małej smakowało a też dostała tylko dwie łyżki. a jaka czarna była na ryjku :)
 
Dziewczyny a dawałyscie deserki z dziką roza?? bo ja mam z bobovity i gerbera ale jakos sie cykam:/ a te brokuly jakiej firmy sa?? bo musimy jeszcze wprowadzic je i zupke jarzynowa i chyba wszystko na ten etap zaliczylysmy i zero alergii:) a dzis dokonczylysmy owoce lesne z bananem-ale to akurat bez zachwytu;-)
 
dronka ja też dawałam dziką różę i nic się nie działo wg książki "zdrowy start" to delikatny owoc i można go podawać po 4 miesiącu, a brokuły mieliśmy gerbera
 
reklama
a ja chyba jakas dziwna jestem.Bo nie zwazam na nowosci.Moj je wszystko i od razu pol sloiczka albo caly.Zalezy ile chce.Nie mamy na nic uczulenia.

Dziisaj zrobilam mu kaszke jaglana z deserkiem.Smakowalo.A kasze robilam taka zwyklą z sante za 2zl.Gotowalo sie jakies 10 min.Ale kolezanka jedzie do niemiec i kupi mi 2 jaglane z babydreama za 1.45 euro.Zobaczymy jak bedzie.

W ogole zaczelismy juz miecho.I indyk jest super caly sloik naraz poszedl.A znow cielecina nie za bardzo bo tylko pol sloika i tak sobie to jadl.

Yra mojemu smakowalo.Z tym,ze my musimy na razie ograniczyc gluten.Bo za duzo dawke naraz dostal jakies 3 lyzki stolowe mi naraz zjadla(ON KOCHA MANNE).I byly biegunki wiec na razie jest lyzeczka dziennie przez miesiac,a potem 2.
 
Ostatnia edycja:
Do góry