reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i dieta naszych maluszków

a ja dziś spróbowałam dać malutkiemu jabłuszko i było śmiechu co nie miara:-) Ja się śmiałam z niego a on mi wtórował taki upaćkany :-D:-DJęzyczkiem tak zlizywał z łyżeczki i oczywiście więcej na brodzie niż w buzi :-D:-D:-D pocieszny bardzo!!!! Także ja powoli wprowadzam bo mu smakuje.


A nowalijek rzeczywiście nie wolno chyba że z własnej działki bo zazwyczaj nowalijki są mocno faszerowane chemią, więc słoiczek rzeczywiście bezpieczniejszy niż warzywko ze sklepu :tak:
 
reklama
my jeszcze nic nie dajemy bo cycek rządzi jak coś to może w przyszłym miesiącu damy jabłuszko albo jakąś marchewkę :tak:
 
my te z w lutym:)))))

choć moj mądry małżonek dawałjuz lizac małej cukier puder z faworków,a ta walnięta lizała jak opętana!!!!!!!!!

starszej w 5 m-cu dawał bigos jak ja nie widziałam,a jak zobaczyłam i sie rozdarłam to mi powiedział "no a co sie dziecku stanie jak zje malutka łyżeczkę bigosu"...myślałam,ze pękne z wściekłości....moja starsza baaaardzo szybko jadła stałe produkty!Rwała sie do żarcia jak głupia...nic jej nigdy(!!!!) nie było....
 
M. dal ostatnio malej polizac kruche ciasteczka, cmokala jak ta lala :-D
agadaria z tym bigosem to niezle, mogl odrazu surowym miechem zarzucic :p
 
Dziewczyny karmiące mm lub dokarmiajacwe jakie mleko najlepiej wybrac?? Mnie sie chyba pokarm konczy bo coraz mniej leci mały głodny kupy nie robi, placz, krzyk, pomocy! Kolezanka dała mi bebilon ale nie wiem czy nie ma czegos lepszego czy to starczy???
 
dziewczynki mój już w 4 miesiąc wszedł choć i tak na razie nie daję nic bo kupy nie było od przedwczoraj ;/

kingolinka nie poddawaj się i karm tak często jak to tylko możliwe, na pewno to kryzys a jak flache podasz to możesz się pożegnać z laktacją!! Ja też mam karmienie co 1-1,5h tymi czasy ale walczę cały czas.
 
Ja tez czekam do lutego, az skonczy 4 miesiace :tak:

elifit a twoj sie tak zawsze karmil czesto? Moja teraz co 1,5 godziny ale miala czas ze co godzine a nawet mniej... moze wieksze dzieci tak potrzebuja? Bo twoj tez juz ponad 7kg wazy, no nie?

Kingolinka poczekaj jeszcze, pij duzo plynow (nawt do 0,5 litra wody na karmienie) i moze sie jeszcze laktacja ureguluje :-)
 
ponad 7 kg ! duże bąble :-p

mój wczoraj 5,400kg a już mi ciężko nosić :sorry2:

ale też coś za często karmie teraz i dawno nie miałam uczucia pełnych piersi...
 
reklama
Ja tez czekam do lutego, az skonczy 4 miesiace :tak:

elifit a twoj sie tak zawsze karmil czesto? Moja teraz co 1,5 godziny ale miala czas ze co godzine a nawet mniej... moze wieksze dzieci tak potrzebuja? Bo twoj tez juz ponad 7kg wazy, no nie?

Kingolinka poczekaj jeszcze, pij duzo plynow (nawt do 0,5 litra wody na karmienie) i moze sie jeszcze laktacja ureguluje :-)

wcześniej co 2-3h, ostatnio częściej. Możliwe że dlatego że klocuś, ma 7360g :tak:
 
Do góry