reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie czyli barakudy i mimozy

są jeszcze maluchy co piją mleko ze smoczka 0 + ??
Moja nadal pije mleko z tego małego .. próbowałam nie raz dać jej mleko ze smoczka 3+ ale sie dławi :-(
Jedynie bardzo gęstą kaszke wypija przez ten smoczek.
 
reklama
moja herbatke pije ze smoczka 1 ale troche dziurke powiekszylismy wiec moze to nawet byc jak 2 i kupiłam jeden smok wieloprzepływowy naciety w kształcie + i jakis dziwny jest, Ola z niego nie chce pic, a nawet rzadka kaszka nie chce przeleciec przez niego wiec czasami herbate wypija z niego (butelka tommee tippee) a do mleka uzywamy butelki MAMbaby i ta jest rewelacyjna mleko pije z 2 a kaszke na gesto ze smoczka ktory tez jest naciety w kształcie + i na srodku jeszcze ma mikro dziurke-uwielbia pic z niej
 
Pieszczoszka moj juz od 2 m pije z wiekszych smoczkow,teraz juz tylko tylko z trójprzepływowego pije wszystkie napoje i mleko ...moze powoli przechodz na takie 1+ potem kolejny :confused: masz tez nowa butelke z aventu moze dokupisz nowe smoczki co ??? bo powoli powinna sie uczyc pic z szybszych smoków .
 
moja herbatke pije z tego małego tzn 0+ , mleko tez , ale mam tez do kaszki i soczkow juz ten wiekszy i jak czasem zrobie jej mleko w tym wiekszym to tez wypije i nic sie nie dzieje, tylko szyvbciej jej to idzie:-)
 
My mamy avent i herbatkę czy wodę których i tak pić nie chce podaje w smoczku 1 czyli ten od urodzenia,mleko już pije w smoczku nr 3 a jak daje mleko z kleikiem to z trójprzepływowego.
 
Ja sie poddalam i zaakceptowalam swoj los. Jak on chce jeśc w nocy co godzinę to niech je, ja wytrzymam, a za to jak bedzie nastolatkiem i bedzie chcial pojechac pod namiot pierwszy raz, to mu zabronie, za kare za to nocne żarcie w niemowlęctwie.

Wieczorem robie mu 150ml mm, wypija, poprawia cyckiem, robi mu sie az menisk wypukły w brzuchu i wylatuje to mleko z niego przy kazdym nacisnięciu. I co - i wytrzymuje do 1 a potem festiwal zarcia - co godzine, az do rana. Kaszka zapychac nie bedę, ma ta skazę a kaszka podwyzszy ryzyko alergii, a tych mocno nie chce, licze na to, ze ta skaza to wszystko w tym temacie...

Tak wiec maly spi, a ja nie. Jak ja sie poloze to on postanowi wstac i jeśc;)
 
reklama
Pieszczoszka, mój pije już tylko zagęszczane - w dzień zagęszczam mniej, ale wszystko pije z trójprzepływowego smoczka. Na smoczki 3+ przeszliśmy, jak tylko miał 3 miesiące. Oczywiście za pierwszym razem zassał jak z tego poprzedniego, zakrztusił się i tak kilka razy, ale się nie poddałam - pilnowałam, żeby się nic nie stało, i załapał przy trzeciej butli. Jak załapał mleko to i herbatkę dostaje w takiej 3+. Za niedługo przyjdzie pora na zmianę smoka do herbatki - na 6+. Musisz powoli przyzwyczajać Laurę do większego smoczka - kiedyś przyjdzie czas na kubek niekapek i tu dopiero będzie leciało...
 
Do góry