reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie czyli barakudy i mimozy

reklama
Ratunku!!!
Gabryś sobie ostatnio zrobił gryzaki z moich sutków, AUAAAAA! No nie wiem co mu odbiło, jak skończy jeść to zamiast wypluć cyca jak należy to zagryza dziąsła i jeszcze macha łbem. Rany jak to boli!!!
 
Yolanta, gdzieś czytałam że w takiej sytuacji należy dziecko odsunąć od piersi i stanowczo powiedzieć "NIE", wiadomo dziecko nie zrozumie, ale będzie widziało reakcję mamy. Może zaskoczy.
 
annte - no masochistką to ja nie jestem i nie daję mu gryźć bez reakcji :laugh2: A ból taki, że nie raz krzyknęłam, a zawsze go odstawiam i dostaje słowną naganę zanim mu oddam cycusia.
Zębów jeszcze nie ma na szczęście, aż się boję co będzie jak mu ten zwyczaj nie przejdzie...
 
moja też tak zagryza ,ale to normalne w tym wieku ,bo jak zagryzie i pociagnie to pobudza laktację i po chwili szybciej i więcej leci.;-):-):-):-):-)
Cwane te nasze maluchy :szok::-D:-D:-D
 
taa, cwane :baffled: Oto przyklad (juz troche wyblakly, wczoraj byl lepiej widoczny), co sie stanie jak taki cwaniak nie dosiegnie tam, gdzie chce bo mama sie wieczorkiem zagapi (np. trzymajac go na kolanach, by poczytac bb :-p). Czas wykonania "laurki" 1 sekunda - ekspresowy ten moj gryzon :szok::-D
 

Załączniki

  • gryzon.jpg
    gryzon.jpg
    5,6 KB · Wyświetleń: 33
piękni Cię zaznaczył ;-):-):-)
Moja robi to samo.
Dziś właśnie leżała sobie i nagle raz szarpnęła i się na mnie patrzy z szelmowskim uśmiechem na pysiu
mówię nie wolno ,a ta swoje w najlepsze...
i tak 4 razy :eek::-D:-D
stwierdziłam ,że w takim razie jest najedzona i odstawiłam gada od dystrybutora i tu rykkkkkk :szok::szok::szok::szok:
przystawiłam i znów szarpie ...
to znów powtórka z rozrywki
dałam do drugiego cyca i to było to ,aż westchnęła ,uśmiech pełna paszczą i dystrybucja na całego :-D:-D:-D
Ale mądra gadzina ;-):-):-):-)
 
reklama
a ja mam pytanie do mam butelkowych czy jest jeszcze jakieś dziecko co sie budzi w nocy co 3h na mm czy tylko mój taki głodomorek? Kurcze córcia to jeszcze na cycu mi potrafiła przespac ok 8h w nocy bez jedzenia a jak miała ok 3 misiecy i przeszliśmy na mm to zaczeła przesypiac całe noce a Adaśko mm je ok 19,23,2,5,8 czyli bez szału,męczą mnie starsznie te pobudki.
 
Do góry