reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie czyli barakudy i mimozy

reklama
pieszczoszka - Seba ma mleko???? :eek::-D

andav - na ile jako miastowa moge miec pojecie o krowach, to one w czasie orgazmu mleka nie daja (w czasie laktacji nie sa plodne a jak nie sa plodne to sie nie daja bykowi, ba - byk ma je wtedy tez gleboko w chrapach :-D) A tak na serio to ja u siebie tego zjawiska nie zaobserwowalam :sorry:
 
andav - co prawda u mnie tego pokarmu było tyle, co kot napłakał i laktacja skończyła się szybciej, niż ja o seksie pomyślałam, ale - ale, w momencie delikatnych pieszczot też mi się wydawało, że jakoś więcej mi cieknie z piersi.:eek: teraz widzę, że to nawet możliwe.
 
hmmm no to ja pasuje pod ten opis krowy....tylko moj byczek cos nie ;-)
a tak swoja droga mega mnie to zaskoczylo
 
reklama
Dziewczyny, czujecie jeszcze mrowienie podczas karmienia??? Ja tylko przez chwilę właśnie przy wyrzucie oksytocyny,ale coś mnie ostatnio sutki bolą podczas karmienia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry