reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie czyli barakudy i mimozy

reklama
Clue - po mleczku HA zielone kupki nie powinny powodować paniki, ponieważ w tym mleczku jest shydrolizowane białko, które może takie efekty wywoływać. Mój odkąd zaczął pić Bebilon HA wali równo zielone kupy :)
A dopajam go herbatką koperkową (100 ml) i herbatką na trawienie. Ogólnie wypija w ciągu dnia 150 - 300 ml, a jak były upały to nawet nieco ponad 300 ml :) wodą gotowaną zaczął gardzić... :p a jak poraz pierwszy dostał herbatkę koperkową też wydoił całą naraz, tak mu smakowała :D (z tym, że ja podaję tylko 100 ml, tak jak jest zalecane na opakowaniu).


Co do przesypiania całych nocy to mój synek wcześnie zaczął budzić się dopiero o 5-6 rano... bo gdzieś tak w połowie czerwca mu się to już przytrafiać zaczęło :)


Mój pozostaje przy 130 ml mleka, 150 to jednak za dużo, wczoraj sporo ulał...
 
Hej dziewczyny ! ja mam taki problem , że moja mała je z piersi i z butelki (moje odciągnięte mleko). /Musze ję dokarmiać moim odciągniętym mlekiem ponieważ bardzo krótko ssie pierś (po czym zaraz płacze) i mało przybierała. Czy ma ktoś taki problem?
 
ja od dzisiaj tez robie po 150 ml mleka bo sie juz nie najada łobuz,
ostatnie mleko wypija 20-21 godz i wstaje na kolejne po 5 rano, pospi i kolejne je po 9
herbatki wypija tylko 60 ml dziennie, wiec nie za duzo
 
Aleks ja mialam taki problem od samego poczatku. Już od jakiegoś czasu nawet piersi nie podawałam bo i mały się denerwował i ja więc odciągałam dając przemiennie mm i moje.
Ale zauważyłam, że po moim po jakimś czasie był krzyk, prężenie się. Od wczoraj nie ściągnełam nic i podaje tylko mm i chyba ma mniejsze bóle brzuszka.
Trudno, mojego starszego karmiłam rok i siedem miesięcy, a Adasia skończyłam karmić jak miał niecałe 4 miesiące. Może nie będzie tak źle.
 
katasza przed kazdym podaniem odciagnietego mleka przystawiam ja do piersi i ssie roznie ale przewaznie kilka minut czasem sie zdarzy ze 10 mnin i płacz. za to w nocy je tylko piers. chciałabym karmic chociaz pol roku a 24 sier skonczy 3 miesiace.
 
Podajesz mu obie piersi? Mojemukiedys dawalam tylko jedna na zmiare, teraz dwie i czasem mocno sie buntuje przez te pare sekund, kiedy przerzucam go zjenej na druga, jakby nie wierzyl, zemu dam ;) do tego wsparcie herbata laktacyjna, piwem i jakos idzie. Nie sciagam nic na zapas, ale maly sie najada i nawet male pyski mojej chudzince wyskoczyly.

Pamietaj, ze dziecko to najlepszy laktaror, sama tyle nie odciagniesz. Zakladam, ze ssie dobrze. Moze warto spotkac sie ze specem od laktacji? Moj Robercik mial np. przecinane pare dni po porodzie blonke pod jezyczkiem, bo ona uniemozliwiala mu prawidlowe ssanie.
 
Ostatnia edycja:
wikasik moge spytac jakie ty piwo pijesz? z alkoholem czy bez? bo moja kolezanka pila wlasnie z alkoholem, ja karmi bez ale mam taka ochote w te upaly na zimne piwko ze czasem az normalnie sie skuszam:zawstydzona/y:
 
reklama
Aleks- spróbuj odbić w trakcie karmienia. Być może zbiera się powietrze w żołądeczku i dlatego ten płacz. Ja dalej karmię z jednej piersi podczas jednego karmienia i jest ok. Chyba że właśnie się powietrza nałyka to wtedy jest wrzask ale po odbiciu wraca do jedzenia.
 
Do góry