reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie czyli barakudy i mimozy

Moja pije 120 i to nie zawsze wypije , wiecej nawet nie ma sensu jej robić , w nocy jak zasnie o 20 to wstaje ok 1 potem wypija nie całe 100 ml i spi do 6 , znowu mleko i spi do ok 8 ...w dzien ma krotsze przerwy ok 2,5 -3 godziny ale tak jak mowie nie wypije wiecej niz 120 ml..

Flaura oby ten 2013 ci sie spełnił hhehe , potem sie zaczyna wołanie, chodzenie do łózka rodziców , koszmary , stwory za łóżkiem ech ....hihihi
 
reklama
Flaurka, ja mam w domu mm i, tez czytajac o tych przespanych nocach, juz nie raz mialam ochote zapodac Malemu na noc zeby sie wyspac :) ale jak narazie jakos sie powstrzymuje nie wiedzac czemu ;) kupilam puszke przy ostatnim skoku rozwojowym Malego bo wydawalo mi sie ze wydoil ze mnie wszystko ale jednak nie bylo trak zle i wystarczylo mu moje mleczko
 
Flaurka, trzymam kciuki za ten 2013 i jednoczesnie zazdroszcze cycowania. Moja niestety sie nie najadala i wolala co pol godziny jesc a nie mialam jej czym wykarmic i wlasnie nocki byly najgorsze bo wogule nie spalam jak co pol godz max co godzine musialam wstawac. :crazy: a tak to potrafi te 120-150 obrocic
 
Mm nie gwarantuje przespanych nocy,karmiłam cycem były ciągłe pobudki,od 2 tyg karmię już tylko mm i u nas jest tak,ze je przed 19,potem pobudka pomiędzy 23-1,ok 3-4, potem ok 6-7(wtedy malutko zjada,ale jednak się budzi i chce mleka) czyli nie ma reguły. A córcia nawet na cycu mi potrafiła ok 6-7h w nocy przespać.
 
No mojemu sie zdarza, że spi od 21 do 2-3 i dopiero jest karmienie, co z tego jak ja nie potrafię/nie mogę iść spać o 21, tylko nadrabiam dniowe zaległości do 24, np. sprzątanie, pranie, odpoczynek przed kompem czy TV. Jakoś nie potrafię zmienić w maszynę do karmienia dziecka i mimo, że lecę na pysk to co i rusz cos sobie do roboty znajde. No a najlepsze jest to, że jak juz padnę razem z nim to dziad wstaje o 24 na pierwsze karmienie;)))
 
anik moja o 20 ju,z spi i wstaje między 5-6 więc 9 godzin sobie śpi potem sobie je i jeszcze godzinke 1,5 pośpi (2 dni nie chciała spać od 5 ale to tak ostatnio jej się zdarzyło )

flaurka mm wcale gwarancją spania nie jest moja jest na sztucznym od poczatku i jeszcze mięsiąc 1,5 temu wyglądało to tak 20 karmienie 23 karmienie 4-5 karmienie noi 7-8 znowu karmienie a żeby mleko było trzeba wstać zagotować wode wymieszać itp a w tym czasie dziecko może zacząć już krzyczec z głodu trzeba wyczuć sytuacje przynajmniej u mnie jak przychodzi pora młoda sie wiertoli to biegnę robić butle noi jeszcze problem z odpowiednią temperaturą za wczesnie zrobisz to zimne itp.
 
Moj też niestety jest na mm. Tym razem nie dałam rady. Nie pije za dużo. Daje mu po 90 ml i dosyć często niedopija. Ale za to często jest marudzenie o picie. Ja daje mleko enfamil HA i coraz czesciej mam kupki zielonkawe i nie wiem czy już panikować i lecieć z tym do lekarza czy spkojnie przeczekac.
Czy Wy dopajacie czymś maluchy? Jak tak to ile dajecie pić i co?

pozdrawiam
 
clue ja daje herbatke koperkowa albo rumiankowa i wode. w ciagu dnia potrafi wypic te 260ml czasami 360ml zalezy od pogody. Ogolnie woli herbatke niz mleko.
 
reklama
Do góry