reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie czyli barakudy i mimozy

Andav, ja tez piwem się raczę, bezalkoholowym - Lech Light - super - w smaku bardzo dobry i ma połowe kalorii w stosunku do alkoholowego. Karmi tez czasem, ale wolę jednak Leszka.
 
reklama
daje jej obie piersi chyba że ssie bardzo krótko to tylko jedną. np. teraz siedziała przy piersi 12 min ale jadła 5 lub 6 , więc nie podaje jej odciągniętego. Z odbiciem tez próbowałam ale rzeczywiście bede próbowac za każdym razem jak bedzie płakać. Dziewczyny ile minut karmicie swoje maleństwa?
 
KARMI BleEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE tak okrutnego smaku nie da się przeżyć :p:p Za to leszek :D pychniutki :p

Mi cycki ddalej nie nabierają :( mały coś tam niby z nich je ale jakoś tak mało mi się wydaje.... mam nadzieje że to już nie koniec mojego karmienia małego... Ja karmię tak jak Katasza: z jednej piersi max 15 min co 2,5-3h nocą co 4h...
 
Andav, bezalkoholowe. Moje jakiekolwiek pierwsze piwo z zyciu ;) Poczatkowo czyms zagryzalam, teraz juz sie przyzwyczailam do smaku. Tutaj sa raptem 3 do wyboru bez alkoholu, juz pomijam, ze czesto ludzie nie wiedza, ze cos takiego istnie. Przy spozywczych sklepach czesto jest monopolowy (osobno, ale z tej samej sieci handlowej), ale piwa bez alkoholu sa normalnie na polkach z napojami. Prawie za kazdym razem w kasie upewniaja sie, ze to juz placone i dziwia, ze wyjmuje z koszyka do skanowania, a potem jeszcze wieksze zdziwko, ze to od nich z polki ;) tu piwa sa ogolnie nieco slabsze, bo 4%, sa tez wersje light 2%, no i wszystkie w butelkach po 375ml a nie pollitrowe. Czasem cestujemy znajomych Australijczykow piwem z polskiego sklepu i sa pod wrazeniem :)

I to by bylo na tyle w kwestii karmienia ;)

Powiedzcie, jakie ziola pijecie na laktacje? Melisa, koper? Juz kiedys wspominalam, tu na pierwszym miejscu wymienia sie kozieradke i mozna kupic w kapsulkach. Teraz mam dodatkowo herbaty i maja w skladzie wlasnie kozieradke, koper, anyzek, maline i jeszcze jakies, ale juz nie pamietam.

Mysio, puste piersi to twoje odczucie, czy Gabrys glodny? Jesli sie najada, to moze juz tylenie potrzebuje? On przybral na wadze za trzech, moze ma zamiar nieco przystopowac. Nie martw sie na zapas i trzymam kciuki! Za Aleks i wszystkie potrzebujace tez oczywiscie.
 
Mysio - ja wiem co dobre, delektuję się leszkiem siedząc z moim Leszkiem;)))

Herbatke na laktację mam jakąś zaparzana z Hippa, ale nie daje rady jej pic - no świństwo wyjątkowe. Na szczęście na razie nie mam potrzeby, więc nie muszę, piwo raz w tygodniu wystarcza - bardziej dla mojego samopoczucia niż potrzeby.


Dziś młody miał znowelizowana porcję ćwiczeń na brzuszku. Takie zwykłe leżenie już go nudzi, więc leżał dziś na moim brzuchu i jadł:) Sapał, pokrzykiwał, ale trzymał dzielnie głowe i podłączał się do cycka rewelacyjnie - 3 karmienia tak zaliczył:) A ja mam mega cycki, więc musiał naprawdę wysoko trzymać, i położyć swobodnie nie mógł bo tonął w cycku:)))
 
reklama
Ja to pije tez karmi ale nie powiem czasem sobie chlapne i te z alkoholem tyle ze tu to sa tak jak u ciebie wikasik slabiutkie.

A herbatki pije koperowo-kminkowo-anyzowe.
 
Do góry