reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie czyli barakudy i mimozy

Kozie pilas? Przy nim kokosowe jest super. Zreszta kokosowe to tylko takie prosto z orzecha mi naprawde smakowalo. W kuchni uzywam rzadko, ale czasem jadam cos u kolezanki z mlekuem i puszki i smaczne jest, ale w potrawie.

A ta do tego pytania o kubeczek i butelke. Moj maly jeszcze nigdy nie mial butli, tzn butelkowego smoczka w pyszczku. Zasypia czesto ze smoczkiem, ktorego dosc szybkobsam wypluwa, a poza tym tylko cyc, raczki, szmatki, zabawki wedroja do buzki.
 
reklama
mi na laktację pomaga arbuz:tak: jem go codziennie i nawał pokarmu po nocy mam:tak: od porodu miałam dwa razy problem z laktacją trwało to tak po2-3 dni ale na szczęście minęło, nerwów było nie mało ale daliśmy radę:tak:
 
Arbuz jest dobry bo to woda głównie - ja zalewam sie żywcem, czasem rośnie w buzi, ale w imię pełnego cyca można dużo zrobić, no może poza piciem herbatki na laktację...
 
u nas chyba kryzys zażegnany. W nocy obudzil mnie nabrzmiały cyc. całe szczęscie dziecko juz "na palcach gwizdalo" wiec nażarła sie, zwrocila połowę (ja dosciagalam jeszcze 50ml) i poszlysmy z ulga spa, szczesliwe spac :-)
w dzien wydaje mi sie jest normalnie

Nie wiecie czy sa jakies przeciwskazania do picia zielonej herbaty w czasie karmienia?
 
Ach, mam pytanko, dziewczynki karmiące mm, jak dajecie swoim po 150 ml mleczka (czyli rozumiem na 150 ml wody 5 miarek proszku?) to ile razy dziennie podajecie? 5 czy 6??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
150 wody i 5 miarek mleka

u nas wychodzi 6-7 karmien, zalezy od ktorej w nocy zacznie jesc :) jak zje 7 to spi do 5 rano jak zje mniej to sie budzi
 
anik na 150 ml wody 5 miarek proszku moja je 5 posiłków ale o róznej wielkosci bo w ciągu dnia nie chciała jeść 150 noi nie wyrabiamy z czasem na 6 posiłków rano jest strasznie głodna więc 180 dostaje o 5 rano spi do 7-8 koło 9 dajemy 130 i tak trzy posiłki w ciągu dnia bo mala pije duzo herbatki jeszcze i na wieczór pije 150 ml co żeby dłużej spała wychodzi nam troszke mniej ml jak byśmy dawali 150 ml na 5 posiłków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
anik. my mamy 6 karmien a co do ilosci mleka to teraz trudno mi powiedziec bo Olka ostatnio na noc wypijala 180-200ml
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry