reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąpiele maluszka

ja czasem jak ona płacze to ją wsadzam do wody a wtedy sobie gada śpiewa zaciesza jak nie wiem co.wyrywa mi gąbkę z ręki, próbuje złapć płyn(też z jonsona taki niebieski)kiedyś jej pianę robiłam na pół wanienki bo ja ją kąpię bez gąbki.pół wanienki wody i se pływa:))))mama lubi się kąpać to i córcia musi:)
 
reklama
Krzyś ma mytą główkę dwa razy w tygodniu mydełkiem a w resztę dni myję mu samą wodą bo gdy myłam mu codziennie mydełkiem to robiła mu się ciemieniucha.
 
Witam Mamy. Skoro już temat główki...U Michała od kilku tyg. zauważyłam żółtawe plamki na skórze. Myję mu głowe dwa razy w tyg. Teraz nie wiem czy to może mało?? nie wiem w ogóle co o tym myśleć. Może to ciemieniucha??? Michał nigdy nie miał i nie wiem jak to wygląda. A jak chodzi o szampon to johnson.
 
Mój też miał te plamki żółte to smarowałam oliwką ale pół godziny przed kąpielą bo wszystko miałam tłuste od niej. U mnie po kilku dniach zeszło.
 
My myjemy główke od urodzenia codziennie. Na poczatku tylko wodą z Oilatum a teraz szamponem Bambino. Małemu główka dość mocno sie poci więc nie wyobrażam sobie nie umyć jej. Poza tym bardzo lubi mycie.
 
reklama
Ja od urodzenia tylko bambino stosuje do kąpieli, bo na Johnsona czesto dzieciaki maja uczulenie m.in moje a alergikiem nie jest.
 
Do góry