reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

To może ja tez się pochwale pokoikiem dla Malutkiej, bardzo niskim nakładem finansowym ale jakoś to wygląda, myślałam, że będzie gorzej ale chyba jest całkiem nieźle:) pokoik.jpg Najlepiej to te moje brudne kapcie wyglądają, hihihihih
 
reklama
Villa - jak dojdzie pościelka to zaraz będzie przytulniej i troszkę bałaganu jak się zrobi rzeczami dzieciaczka to będzie fajnie :)) b.ładny pokoik
Ancia- śliczne malunki na ścianie, bardzo przytulnie

Moja malulka narazie będzie musiała się zadowolić ładnym łóżeczkiem i pościelką w naszej sypialni, nie mamy dla niej osobnego pokoju niestety, ale co tam wygodniej będzie...
 
vill- a powiedz kochana, Wy tam bedziecie spali z malenstwem w tym pokoju??
swietny pomysl z tym biurkiem w roli przewijaka i poleczka nad nim!
ale mam nadzieje, ze jak maluch zacznie sie podnosic to łozeczko zmieni lokalizacje ;-):-)

Ancia- bardzo łądnie to wyszlo! a po co pisala o tych laciach ;-):-D:-D pewnie nikt by nie zauwazyl nawet, a tak sama ich szukalam na tej fotce :-D:-D
 
vill fajnie na tym poddaszu wykombinowane ;-) ślicznie ;-)

ancia no ślicznie a te wzorki slodziutkie na scianie ;-) niby maly naklad a jaki efekt ;-)
 
Vill no super macie z tym pokoikiem na poddaszu, uwielbiam takie kąty :-) i pokoik super będzie miał maluszek

Ancia fajny pokoik taki co ma więcej niż 4 ściany :-) bardzo też fajnie urządzony


a tak u nas wygląda dziś wstawiona kołyska, czyli kącik Marcelka u nas w sypialni
IMG_0040.jpg
 
reklama
Do góry