reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

Maruusia- bardzo pieknie tam u Was!!!

Angel
- pomysl z ochraniaczem dobry i mysle, ze bez baldachimu bedzie mial wystarczajaco duzo powietrza do oddychania ;-):tak: a wole tak, niz bez, albo z ograniczonym ochranianiem szczebelkow.
ja po swoich doswiadczeniach z Julia, jak wiecie zakupilam kolyske miekka, taka materialowa, bo juz sie balam tej kolyski drewnianej, no ale u mnie to ewidentnie schiz taki moj, osobisty, nie ma sie co sugerowac :zawstydzona/y:

mini- slicznieee!!! bardzo zdolna sis, pieknie wymalowala!! super kacik bedzie miala Idka!
 
reklama
dziewczyny super są wystroje maluszkowych kącików
łóżeczka i pościele jak z bajki kolorowo przytulnie, pięknie :happy:

u Angel się doszukac nie mogłam tej maty hehehehe super to zrobiłaś :-D:happy:

Mini siostrę masz zdolniachę super jej wyszło to drzewko! mnie oczarowało :-)
 
Dziewczyny wzięło mnie , czytam ze to ta pojechała na porodowke, tamta ma skorcze... Aż mój M sie śmieje ze wszystko na ostatni guzik musi być zapiete , poscielilam Alexowi w kokysce i w lozeczku , teraz już wszystko gotowe jakby malenstwo sie zdecydowało wykluc ;)
Tak to wyglada teraz
Tunia nasz ukochany kubuś ;-)
 
reklama
Do góry