reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

agusia ślicznie :-) a pościel kupowałaś tu czy w pl ?? pytam bo ja też poluję na pościel z kubusiem :-)
 
reklama
Abed pościel kupowałam tu w baby r us. Udało mi sie bo i fo lozeczka i do kołyski która jest u nas w sypialni mam ten sam fason ;-) do lozeczka mam jeszcze na zmianę taka niebieska tez z baby r us kiedyś tam robiłam foty i wrzucalam .
 
Agusia bardzo ładnie i łóżeczko i kołyska:) a te karuzele "liście" sa bossskie:)
i tak umiejętnie kołyska przystojna ... wydaje sie ze dużo miejsca i jest czym oddychać..
 
Angel ładnie kołyskę przybrałaś, no ale o powietrzu pamiętać też trzeba ;-)

Maruusia też bardzo ładnie - i na podobnego tygrysa kiedyś zapoluję :-)

Mini sis zdolniacha bez dwóch zdań - bardzo ładne drzewko zmalowała :tak:


agusiakemisia a u Ciebie misiowo-kubusiowo, tak słodko i przytulnie


Moja pościel czeka w koszu na prasowanie ;-):eek:
 
Agusia kubuś cudny
Widzę,że sporo marcowych dzieciaczków będzie miała coś z Kubusiem
My też planujemy ozdoby albo naklejki, albo pościel Kubusiowe
 
no nieźle! Wy już tu macie gotowe łóżeczka - pewnie chcecie dzieciaczki z brzuszków skusić żeby już wyłaziły na takie piękne rzeczy:-D:-D a ja chyba będę kazała mężowi przywlec łóżeczko do domu i ubrać jak pojadę rodzić:baffled: bo prędzej to nie wiem kiedy...
 
Marrusia bardzo podoba mi sie Wasz kącik! Piekny!

Mini siostra stworzyła poprostu arcydzieło :szok: No cudownie to wygląda!

Agusia ale dwa zestawy super :-) Kupusiowo i przytulnie ;-)
Tez mam karuzelke rainforest ale ojciec mi ja odbieral i wciaz jest u niego, nie wiem jak to gra i wyglada nawet :( :)
 
reklama
Angel karuzelka jest extra liscie sie skladaja I rozkladaja - peak a boo ;-) swiatelko na dole , muzyczka + relaksacyjnych tez ze 2 rodzaje I masz pilot ze nie musisz wchodzic do pokoju jak malenstwo jeszcze nie zasnelo a muzyczka sie skończyła żeby włączyć ;) mi sie bardzo podoba ; ta z kołyski to z vtech tez jest ok ale fisherprice jednak najlepszy ;)
 
Do góry