reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

Ło jeeeeej ! Pamietacje jak na poczatku roku kupilismy na wyprzedazy mate z mothercare ze stojacymi sciankami??
Te scianki okazalo się, że wprost IDEALNIE pasuja do naszej kołyski :eek: Hehe jak to sie mowi, potrzeba matką wynalazku :-D

DSCF0397.jpgDSCF0398.jpgDSCF0400.jpg
 
reklama
Angel mata piekna ... dzungla rzadzi...
ale na Twoim miejscu została by matą do zabawy..
do kołyski sie nie nadaje

zauważ ze kołyska jest waska, mała
a mata cały bok przykrywa, z jednej i z drugiej strony
gdzie wentylacja powietrza?
a to niestety nie jest dobre i zwieksza ryzyko śmierci łóżeczkowej..
 
Angel - Kindzia ma racje piękna ale ochraniacz jest po to by maluch nie poobijał się a do kołyski nie potrzebny tak naprawdę i powietrze musi być ja mam plan i ochraniacz dam tylko od ściany na jeden bok w łóżeczku bo musze małego widzieć:-)
 
.....................
całe te zestawy to taka "podpucha", zeby ładnie było,
ochraniacz, podusia i baldachimy i wszystko to nie jest potrzebne
baldachim.. kurzołap i ogranicza przepływ powietrza......
ochraniacz nawet na łóżeczko (chociaz szersze) tez na dobra sprawę to nie jest az taki niezbędny,
az takie ruchliwe to nie sa niemowlaczki
zeby od razu guzy były, a jak sie okręci to az tam mocno nie przywali
a poducha to już w ogolę niepotrzebna, moze buźka sie zapaść i podusić i nieszczęście gotowe
....
tez mam od kompletu podusie a i tak nie bede uzywac
 
Ostatnia edycja:
Oj wiadomo tak nie bedzie jak mały bedzie, bo kołycha bedzie przy łóżku z odslonietym bokiem/bokami napewno :-)
A wcale tak mala nie jest bo wlasnie standardowa ma 40 cm szerokosci a ona ponad 50! Strasznie jest duza trzeba przyznac i szczebelki ma tez rownie wysokie ;-)
A ochroniacze mi sie podobaly zawsze bardzo i poki co fajnie chociaz to wyglada;) Taki sam materac i te szczeble do okola nie wygladalo to fajnie:( A matą to oczywiscie w swoim czasie zostanie (bo inaczej nie mozna zaczepic tego pałąka nad mata i zabawek :-p )
Jej teraz takie gotowe jak stoi sie nie doczekam chyba!!
 
A ja w proszku jestem pościel poprana ale nie uprasowana ciuszki tylko najmniejsze czyli co do szpitala poprasowane i poprane a reszta czekała na komodę i się nie doczekałam wiec jutro się biorę za to.
Angel ale super wygląda :-)Pomysłowa jesteś:-):-)
 
reklama
Do góry