reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

reklama
Kindzia kącik jest poprostu bajeczny :) Juz wszystko gotowe tylko czekać az synusia polozysz w tym lozeczku...ah jo jak by to westchnall krecik.. jeszcze troszkę :happy:
 
Kindzia - bajka! Ślicznie !!! Bardzo mi sie podoba już wszytko gotowe tylko czekać jak dzidzke polozysz ;-)
 
Kindzia- naprawdę bardzo ładny masz kącik dla dzidzi :))

A to łóżeczko mojej królewny IMG_9103.jpgIMG_9104.jpgIMG_9105.JPG
 
Kamila śliczne łóżeczko
Kindzia śliczny kącik,już wszystko gotowe na przyjście,a łóżeczko mamy takie samo tylko kolor inny

no u mnie jeszcze troszkę trzeba,ale już pomału jakoś to wygląda,komoda u mnie tez zapchana:-D
 
reklama
dziewczyny jak ładnie!
miska- zakatek maluszkowy- super! fajna komoda!
kindzia- nooo full wypas normalnie, ale jak zawsze u Ciebie!!
kamilka- wypasne lozeczko i posciel!!

to tylko ja jakas dziwna jedna jestem :eek:
moja fobia 'kurzowa' mi sie wlaczyla i wszystkie misie, pozytywki, karuzelki, kocyki, rozki .........i ogolnie wszystko poprane, ale nic nie wystawione na wierch, chociaz ja ide do szpitala w pon. a i do tego lozeczko zakryte wielkim kocem :-D
jeszcze bym kolyske z checia zakryla, bo jest materialowa i tez na czysto wyprane cale to poszycie jej, ale juz nie bede przeginala, bo stoi w salonie i wygladala by troche dziwnie z narzuconym nastepnym kocem :-D

tak jak tu juz ktoras z Was pisala, posciel dla nas tez nowa, czysta wyprana w dzieciowym proszku, ale to wszystko moj maz bedzie zakladal i wystawial przed samym naszym przyjsciem.
aaa tam przynajmniej bedzie tez mial jakis swoj wklad w przygotowania, a co!
 
Do góry