reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

Patrysia Właśnie wiem. Chętnie pomalowałabym ściany, ale mieszkanie wynajmowane i wszystkie ściany w kolorze - magnolia tzn.kremowa:/ Pomyślałam że biały to taki uniwersalny jak w listopadzie przeniesiemy się już na swoje śmieci. Mała dostanie własny fioletowy pokoik i mebelki będą w sam raz:):):) Jedyne co mogę zrobić to ozdobić ściany, ale jakoś ciężko się zebrać ciągle zapominam kupić taśmę dwustronną.
 
reklama
a ja zebrałam sie dziś w sobie i trochę poukładałam w pokoiku - przygotowałam pościel do założenia itp.
Mam pytanie ile mniej więcej zostawiacie materacyk od krawędzi łóżka :confused: mam schizę że mi dziecko wypadnie :-p bo pierwszą granice mam na 10cm przerwy a druga to juz 25 cm ( i trzeba by było ciut sie schylać do dzidzi) mężu mówi że lepiej na 10cm zostawić wtedy po cc nie będę musiała sie schylać ale ja jakoś sie boje ze to mało a przecież dzieci to takie sztywno leżące znowu nie są ...
I tak sobie myślę ze na razie zostawię na tym 25cm a jak będzie mi za ciężko to podniesiemy ...
 
Tygrysek1985- bardzo ładny pokoik taki kolorowy :tak:
pauline- super pokoik taki stylowy :-D
My niestety nie mamy jeszcze kącika ale robi się pomalutku, myślę, że może jutro dodam fotki (jak się skończy :-p) a teraz pochwalę się moim rękodziełem, 3 dni z tymi literkami walczyłam :tak: (zainspirowała mnie: kasieczek)
Zobacz załącznik 494170

piękne
kolejna zdolna mama :-)

Zanetka super ci wyszły literki:)
Pauline pokoik cudny:) Kocham ten odcień różu "fuksja" z tą czekoladową na ścianie po prostu bomba:):):)
Tygrysek śliczny pokoik mają twoje królewny:)
W ciąży kobiety są bardziej kreatywne i twórcze:)

U mnie jeszcze bez dekoracji ściennych


Zobacz załącznik 494196 Zobacz załącznik 494199 Zobacz załącznik 494200

śliczny kącik
 
reklama
Do góry