reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

reklama
zanetka, bardzo ładnie i "kubusiowo" - nawet zasłonki takie znalazłas :) odwazne kolory ścian, lubie takie, no i ta pościel :) w przyszłym miesiacu musze dokupic komplet i to bedzie własnie kubus :)
 
Kasieq Śliczny kącik, ja uwielbiam ostatnio biel:-) też kupuję białe meble:-D a z różem to już miodzio!
Zanetka Ślicznie kolorowo! Z jednej strony piękne są takie delikatne pastelowe kolorki, ale to nam rodzicom się tak podoba, a prawda jest taka, że dzieci wolą takie piękne kolory, żywe.
Ostatnio kupowałam grzechotki, i oczywiście nie mogłam się oprzeć, różowo-fioletowej:baffled:
 
reklama
a to nasz kącik kąpielowy ;-)
kombinowałam z tą wanienką z ikei aż w końcu wymyśliłam tak, bo nie umiałam znaleźć do niej żadnego stojaka, a ten przewijak się sprawdził idealnie, na razie na sucho, zobaczymy jak w praktyce.
Zdjęcie0963.jpgZdjęcie0965.jpg
 
Do góry