reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

jasminum82 wykabinowalas widze kacik... calkiem fajniutko;-) wszystkie rzeczy do kapieli pod reka....:tak: ale ciekawa jestem jak w praktyce ci wyjdzie--- bo wydaje mi sie ze wanienke masz troche za wysoko.... ale moze mi sie wydaje ;-)
 
reklama
Jasminum rewelacja! Ależ mnie natchnęłaś przy okazji :-) W zasadzie zawsze kąpałam Maluchy w pokoju, tu zamierzałam w sypialni, ale.... tu biała wykładzina na całości, jak się nagrzeje farelką, to później trzeba by wietrzyć, bo się źle śpi, a mała na razie będzie spała z nami, i lipa! I tak sobie patrzę na tą Twoją łazienkę z tym przewijakiem, i patrzę, ale mi się w łazience nie zmieści, i..... kuchnie ma wielką:szok: Na razie stołu tam nie kupiliśmy, więc miejsce na kompanko jest, nagrzać można i nikomu nie będzie przeszkadzać! Tylko teraz jakiś stojak, bo wanienkę mam taką samą:-)
 
Jasminum suuupcio !!! my własnei na podobnym przewijaku będziemy kąpać Malego , dla emka wygodnei bo on wysoki a jak dla mnei si esprawdzi zobaczymy ??!!:) ale supcio , my mamy wanienke z mothercare ale chcem wlasnei szybko ja wymienic na ta z ikei bo jest swietna !!! ale narazie nei moge jej kupic b mnie emek by zjadl , ze wszystko podwojne jak dla blizniakow :))))
 
Super rozwiązanie w z kącikiem kąpielowym:)

i u mnie by się taki przydał ale łazienka za mała:/ Mam wanienkę ze stojakiem Zdjęcie0167.jpg i kąpać będziemy w łazience a przewijak czeka już w sypialni, innej rady nie ma:/
 
JASMINUM śliczny kącik do kąpieli!! Wszystko masz pod ręką, a ja mam wszystko właściwie pochowane, np. pieluszki, czy ubranka- chyba będę przygotowywać się wcześniej przed kąpielą zawsze- zoaczymy jak w praktyce wyjdzie, bo mogę mieć wszystko też blisko- mam przewijak z Ikei. Natomiast gryzie mnie prawa wanienki, kupiłam 102cm i nie wiem gdzie ją mam postawić- bo stojak wydał mi się wtedy niepotrzebny- może na wersalce?? Ale mało stabilnie, co nie?normalnie nie wiem- nie mam na czym postawić :(
 
JASMINUM śliczny kącik do kąpieli!! Wszystko masz pod ręką, a ja mam wszystko właściwie pochowane, np. pieluszki, czy ubranka- chyba będę przygotowywać się wcześniej przed kąpielą zawsze- zoaczymy jak w praktyce wyjdzie, bo mogę mieć wszystko też blisko- mam przewijak z Ikei. Natomiast gryzie mnie prawa wanienki, kupiłam 102cm i nie wiem gdzie ją mam postawić- bo stojak wydał mi się wtedy niepotrzebny- może na wersalce?? Ale mało stabilnie, co nie?normalnie nie wiem- nie mam na czym postawić :(
na podłodze:)bynajmniej u mnie czy to w pokoju czy w łazience zawsze na podłodze nigdzie indziej...
 
reklama
my będziemy kąpać i przewijać w sypialni, bo z łóżkiem przenosimy się chwilowo do pokoju małej żeby mieć pod ręką, a w sypialni mogę postawić na stojaku, a potem przewijać na biurku
mam nadzieję, że dziś uda mi się usprzątnąć dziś pokój Zuzki i pokazać wam fotkę
ale póki co bez ozdób :) bo jadą do mnie naklejki
 
Do góry