reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

TYGRYSEK ślicznie kolorowo :))
PAULINE również super :))

A u nas będzie łóżeczko rozłożone jak pojade do szpitala :)M tym się zajmię :))jakoś nie spieszy mi się teraz kompletnie...
 
reklama
My w sumie pokoiku też nie mamy jeszcze urządzonego, wymyśliliśmy, że zajmiemy się tym w kwietniu, jak nasze dziecko będzie miało już pół roczku skończone no i może przyjdzie pora spać we własnym pokoiku.:happy2: Na razie stoi pusty, tzn. stoi tam sobie tylko wózek i bujaczek i się wietrzą :blink: A kąciki spaniowo pielęgnacyjne mamy dwa. Jeden w sypialni a drugi w łazience. Kupiliśmy do łazienki dodatkowy stół do przewijania i tam też będziemy kąpać. Właśnie czekamy na ten przewijak, żeby go już rozłożyć i wszystkie niezbędne rzeczy na półeczkach poukładać.
 
pauline slicznie tam! szkoda ze sie wyprowadzacie bo ladnie to wszystko wspolgra z tymi czekoladowymi scianami. Bardzo mi sie podoba!
 
Tygrysek1985- bardzo ładny pokoik taki kolorowy :tak:
pauline- super pokoik taki stylowy :-D
My niestety nie mamy jeszcze kącika ale robi się pomalutku, myślę, że może jutro dodam fotki (jak się skończy :-p) a teraz pochwalę się moim rękodziełem, 3 dni z tymi literkami walczyłam :tak: (zainspirowała mnie: kasieczek)
fifi.jpg
 
reklama
Do góry