reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

reklama
Axari, będzie dywanik taki z drogą dla samochodzików, widziałam takie w sklepie i jak Hubi zacznie raczkować to dostanie :) na razie nie kupuję bo nie lubię odkurzać dywanów hehe :)
Ja mam u Tomiego w pokoju taki:
http://www.acecarpet.pl/ace24/wykladziny_dziecinne/little_village/img_4262.jpg
Tez go kupiłam pozniej, na poczatku mial gołą podloge :-)
A w sumie dopiero od niedawna zauwazylam, ze bawi sie na niej samochodzikami, wczesniej sluzylo to tylko jako wykladzina :-)
 
mam identyczny :))Domiś szaleje na nim autkami zabawa ze hej a Alanek też juz się bawi(wczesniej to jeździł i po domkach hehe zamiast na ulicy) :))
heh, Tomi mi czasami odwleka moment wyjscia do mycia wieczorem albo potem do spania i nie pojdzie prosto przez pokoj, tylko idzie dokladnie tak, jak te ulice biegna ;-)
 
Kasia pokoik rewelacyjny!!! Swietny pomysl , widac ze oboje wlozyliscie w to duzo serca i z jaka przyjemnoscia wam to zapewne poszlo! Sama bym sie tam chetnie wprowadzila. Masz zdolnego meza! Medal wam sie nalezy za ten pokoik.
 
Axari, to pranie w pralce mnie przekonuje :tak:

Ayni, przyjemność jest choć było naprawdę ciężko to wszystko poskładać, ale dobrze że mamy oboje ten sam gust i przynajmniej co do projektu była pełna jednomyślność :) mam nadzieję że Hubert jak zagada to nie powie że mu zrobiliśmy obciachowy pokój, bo byłoby nam przykro.
 
reklama
Kasia pokoik rewelacja.... normalnie co chwile na niego zagladam,wszystko ladnie rozplanowane i jaki duzy :-) Maluszkowi napewno sie spodoba, ;-) Męza to masz zdolniache- nic jak tylko pogratulowac Wam kreatywnosci;-)
 
Do góry