reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

reklama
ja tam wole jednak w lazience...niz w kuchni :-))))

a najlepsze to miec pralnie....no ale jak to sie mowi jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma i Na zimowe pranie mam rozwiazanie ..suszarke kondensacyjna . W lecie ( na powietrzu) schnie w niecala godzine..ale sztywne na makasa w porownaniu z praniem wyszuszonym w suszarce, ale ale mimo ze moja jest klasy A-50%..to marcowy i kwietniowy rachunek za prad...byl zdecydowanie wyzszy..wiec powiedzialam sobie ze bede suszyc w jesieni/z zimie....coby nie wisialo po domu..a wlecie postawie na nature .-)))

edit: poprawilam niescislosci ....
 
Ostatnia edycja:
ja tam wole jednak w lazience...niz w kuchni :-))))

a najlpesze to miec pralnie....no ale jak to sie mowi jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma i Na zimowe pranie mam rozwiazanie ..szuszarke. W lecie schnie w niecala godzine..ale sztywne na makasa w porownaniu z praniem wyszuszonym w suszarce, ale ale mimo ze moja jest klasy A-50€..to marcowy i kwietniowy rachunek za prad...byl zdecydowanie wyzszy..wiec powiedzialam sobie ze bede suszyc w jesieni/z zimie....coby nie wisialo po domu..a wlecie postawie na nature .-)))

chyba nie kumam akcji....
 
reklama
chyba nie kumam akcji....

w lecie w sensie ...na powietrzu, bez suszarki...pranie schnie w niecala godzine...a w suszarce wiadomo ...ok 2,5h..ale miekkosci nieporownywalna


a ta klasa to miala byc klasa A -50%...zamiast shift wcisnelam alt i mi weszlo € zamiast %.... ( to jakbyscie chcialay symbole ze skrotow klawiszowych hehhe... odkrylam przypadkiem co jest pod altem)
 
Ostatnia edycja:
Do góry