reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

Teraz jak juz cos wiecej robimy w mieszkaniu to wszystko zaczyna sie kompletowac to az chce sie kase wydawc bo widac efekty:)
 
reklama
moje niezastąpione ekspertki mam pytanie czy ładniej i gustowniej będzie położyć panele wszystkie takie same czy bawić się w różne odcienie? tzn do każdego pokoju inne???
dziękuje za rady:)
 
wywieszonego czy ogólnie czynnosci jaką jest pranie w pralce ustawionej w łazience??? czasem na obie nie ma innego wyjscia...:tak:

Wiolan wywieszonego.to juz wole suszarke gdzies w malo uczeszczanej czesci domu(u mnie na pietrze akurat).
no ale wiem,ze czasami nie ma wyjscia:sorry:

w lecie w sensie ...na powietrzu, bez suszarki...pranie schnie w niecala godzine...a w suszarce wiadomo ...ok 2,5h..ale miekkosci nieporownywalna)

zartujesz chyba?naprawde wolisz pranie z suszarki niz takie pachnace swiezym powietrzem?
suszarka to u mnie ostatecznosc,niecierpie,to pranie taki wytlamszone:no:

moje niezastąpione ekspertki mam pytanie czy ładniej i gustowniej będzie położyć panele wszystkie takie same czy bawić się w różne odcienie? tzn do każdego pokoju inne???
dziękuje za rady:)
Julita tylko nie przekombinuj,prostota jest najlepsza,zwlaszcza jesli nie mamy szczegolnej smykalki do projektowania:tak:
 
Doradzicie jakie są teraz "na topie" żyrandole??? takie żeby dopasować do niego kinkiety???

I uważacie że do biało-szarej łazienki można dodać jakiś trzeci kolor typu dodatki???
dziękuję za podpowiedzi


a takie wybraliśmy panele http://www.panele-zywiec.pl/images/panele_podlogowe/classen/life/dab_alaska.jpg


na topie jest taki o jakim zawsze marzyłaś, zaszalej i kup sobie jaki Ci się podoba, polecam, bo ja zawsze chciałam "odjechany", a w efekcie brałam jakiś "porządny" i nigdy nie byłam zadowolona,
teraz mam "odjechany" i co na niego patrzę to się cieszę ;-) a porządne wystawiłam na allegro, niech inni mają porządne
 
zartujesz chyba?naprawde wolisz pranie z suszarki niz takie pachnace swiezym powietrzem?
suszarka to u mnie ostatecznosc,niecierpie,to pranie taki wytlamszone:no:
Pewnie po czasie....ale mam opoznienie hehe

Podejrzewam,ze zalezy od suszarki...moja jest rewelacyjna skormnie rzecz ujmując :-)))..i po suszeniu w niej nie musze prasować wiekszosci rzeczy....mam odpowiednie programy .... cos w stulu do szafy.... a pranie ze sznurka w lecie mimo plynow zmiekczajacyhch jest sztywne wg. mnie....ale to kwestia gustu. Jedni wola tak a drudzy tak.
 
reklama
Pewnie po czasie....ale mam opoznienie hehe

Podejrzewam,ze zalezy od suszarki...moja jest rewelacyjna skormnie rzecz ujmując :-)))..i po suszeniu w niej nie musze prasować wiekszosci rzeczy....mam odpowiednie programy .... cos w stulu do szafy.... a pranie ze sznurka w lecie mimo plynow zmiekczajacyhch jest sztywne wg. mnie....ale to kwestia gustu. Jedni wola tak a drudzy tak.

Potwierdzam i w 100% podzielam Twoją opinię ;-) Szczególnie ręczniki są super mięciutkie :-D
 
Do góry