reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

afi, justMe, nie wiem czy slyszalyscie o farbach strukturalnych?? (nie mylić z tynkiem strukturalnym).. my na cos takiego sie w glogowie zdecydowalismy i to byla mega dobra decyzja.... naklada sie farbe na sciane jak normalnie.. a potem mozna walkiem np. wzory tworzyc... fajna alternatywa do tynkow, bo wzory nie sa takie wypukle.. sa widoczne ale kurz sie nie osadza aż tak jak na tynku..
 
reklama
Ha!! Mam jeszcze jeden, GENIALNY (jakże by inaczej;-):-p)) pomysł!!! Jeśli będę miała kiedyś mieszkanie z długim korytarzem, to go na bank wykorzystam!

Jak mama, pomalowałabym ściany do połowy albo ok 1/3 wysokości farbą tablicową i wzięłabym to "w ramki", coś jak tutaj:

clx0208hoy003-de.jpg


Dzieci byłyby szczęśliwe mogąc na tym pisać, na pewno wyglądałoby to bardzo fajnie w lekkim, dość nowoczesnym wnętrzu no i nawet największy pies i największa zgraja dzieciaków tego nie ubrudzi:-D
 
Wiolan, tylko mi niekoniecznie o wzór chodzi (to raczej drugorzędna sprawa), a raczej o łatwość w utrzymaniu w czystości... A taka farba pewnie przy myciu będzie się ścierać... Z tego, co wkleiła

Justme
najbardziej podoba mi się kamień ;P tylko wtedy stworzy się taki mroczny, zimny klimat... i kosztowo pewnie też mnie przerośnie... :/

W sumie, to chyba zależałoby mi na stiuku, ale żeby aż tak od niego nie biło... Może da się to załatwić oświetleniem? :confused:
nie na wszystkich zdjęciach się błyszczy...

Zobacz załącznik 43793316305708_5.jpg1303957523_160231913_3-STIUK-WENECKI-Rozne-uslugi.jpg20090729193007_3.jpgstiuk_na_kominku.jpgstiuk-wenecki.jpg

Na zdjęciu z kominkiem wygląda, jakby cała powierzchnia się świeciła, a np. na pierwszej focie światło odbijają tylko te wypukłe, równe powierzchnie, a te nieco wklęsłe i chropowate już nie... Może to zależy od sposobu woskowania?


Justme, pomysł z tablica ciekawy :) w moim wnętrzu by nie pasował... :/ tak samo jak tapeta i lustro - bardzo mi się podobają takie rozwiązania, ale u siebie wolałabym coś bardziej klasycznego na ściany, a wyszukane dodatki
 
Ostatnia edycja:
popieram zestaw kolorystyczny:tak:

wiecie zastanawia mnie cos ,ostatnio modne zrobily sie zlewy przy oknie:confused:fajnie to wyglada,nie powiem ale sobie mysle ze fajnie nad zlewem miec szafke zeby wstawic mokre naczynia bo przeciez nie zawsze uruchamiamy zmywarke,hm
 
Agulam zlewy przy oknie są po to żeby nie patrzeć na ścianę jak się zmywa tylko oglądać krajobraz za oknem ;)
A tak na serio to my mieliśmy tak zlew i lipa z parapetem jest, często trzeba malować bo ciągle wody dostaje :no:

Julita fajna ta kuchnia :tak:
 
reklama
popieram zestaw kolorystyczny:tak:

wiecie zastanawia mnie cos ,ostatnio modne zrobily sie zlewy przy oknie:confused:fajnie to wyglada,nie powiem ale sobie mysle ze fajnie nad zlewem miec szafke zeby wstawic mokre naczynia bo przeciez nie zawsze uruchamiamy zmywarke,hm
ja w bloku przenioslam zlew pod okno.. i teraz tez tak chcialam.. nie mam potrzeby wkladac mokrych naczyc do szafki od razu ale są na ociekaczu tymczasowym... zazwyczaj douzo rzeczy wrzucam do zmywarki, bo nie oplaca sie na jeden talerz, czy 3 sztuki odkrecac wody, bo podczas mycia tych 3 sztuk wiecej Ci wody pojdzie niz na jeden cykl zmywania....
ja sobie mega chwale zlew przy oknie i nie wyobrazam sobie innego rozwiazania...
 
Do góry