reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

u nas zlew bedzie normalnie przy scianie:

2hzmtef.jpg
 
reklama
U nas tez bedzie przy ścianie ale to dlatego ze tak mamy odpływ zrobiony :( No trudno Na sama myśl o nowym regałe kuchennym az mi sie sama gęba cieszy:) zawsze lubilam spędzać czas w kuchni a u mojej mamy jest prowizorka teraz gdzie mieszkam tez wiec tym bardziej jestem zadowolona:) Na kompromis w tej kwestii maz nie ma co liczyć,choc tu akurat mnie popiera ze warto kupic droższy i lepszy jakościowo niż tani i tandetny
 

Agulam
zlewy przy oknie są po to żeby nie patrzeć na ścianę jak się zmywa tylko oglądać krajobraz za oknem ;)
A tak na serio to my mieliśmy tak zlew i lipa z parapetem jest, często trzeba malować bo ciągle wody dostaje
notak,nie pomyslalam:-D
a dlaczego musialas malowac parapet?to nie byl ztej plyty co blat kuchenny?


ja w bloku przenioslam zlew pod okno.. i teraz tez tak chcialam.. nie mam potrzeby wkladac mokrych naczyc do szafki od razu ale są na ociekaczu tymczasowym... zazwyczaj douzo rzeczy wrzucam do zmywarki, bo nie oplaca sie na jeden talerz, czy 3 sztuki odkrecac wody, bo podczas mycia tych 3 sztuk wiecej Ci wody pojdzie niz na jeden cykl zmywania....
ja sobie mega chwale zlew przy oknie i nie wyobrazam sobie innego rozwiazania...
ja nie moge sie wypowiedziec na ten temat bo nigdy tak nie mialam.po prostu siosstra teraz tak sobie zrobial wiec bede miala mozliwosc pzretestowania zanim ja bede miala remonty:tak:nawet mi sie podoba,warto uslyszec opinie innych:tak:.ja nie mam zmywarki na dzien dzisiejszy ,naczynia mokre klade na szuszarce obok zlewu a suche rozkladam do szafek.ale wiem tez ze niektorzy nie maja suszki/ociekazca obok zlewu tylko wlasnie w szafce nad zlewem...

Krewtka czy toTwoja kuchnia?panele beda?bardzo ladna:tak:
 
Krewtka bardzo fajna..masz juz projekt widze...
U mnie tez zlew bedzie z widokiem na sciane..ale ja w zlewie nie zmywam .....bo jestem na maksa zmywarkowa...a do tego nie mam okna w kuchni tylko drzwi balkonowe.
 
Ostatnia edycja:
notak,nie pomyslalam:-D
a dlaczego musialas malowac parapet?to nie byl ztej plyty co blat kuchenny?
Parapet był drewniany pociągnięty tylko jakąś farbą i po jakimś czasie zaczęła się farba łuszczyć. Wiadomo jak się zmywa to się chlapie więc ciągle był mokry.
A o tej płycie nie pomyślałam :zawstydzona/y:
 
Julita - kolory podobują się i mnie
biggrin.gif

Krewetka - fajnie, projekt taki w moim stylu :-)

Agulam
- ja mam zlew przy oknie, przy czym nie mam parapetu, gdyż jest blat, to rozwiązanie soie chwalę, pojedyncze sztuki myję w zlewie, ale więcej już w zmywarce
coś takiego:
 

Załączniki

  • _2203455.jpg
    _2203455.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 110
reklama
Do góry