reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

reklama
Alis kącik śliczny,stonoga też fajna,koleżanka ma taką więc widziałam na żywo:-)
karuzeli jeszcze nie mam ale chciałam identyczną bo bardzo mi się podoba.Jeśli można wiedzieć to gdzie ją kupowałaś?
 
Alis kącik śliczny,stonoga też fajna,koleżanka ma taką więc widziałam na żywo:-)
karuzeli jeszcze nie mam ale chciałam identyczną bo bardzo mi się podoba.Jeśli można wiedzieć to gdzie ją kupowałaś?

Dostałam ją w pracy od kierownika ale wiem że zaopatrywał się w nią na allegro, zresztą tam ich bardzo dużo. Tylko zwracaj uwagę na ceny bo są już za 99 zł a są i takie same za 179 zł...
 
Tak wygląda na dzień dzisiejszy kącik naszej Córeczki :) Dziś zamontowaliśmy karuzelkę, moskitierę/baldachim (która i tak jutro wyląduje w praniu bo jeszcze jej nie prałam) i ochraniacz. Mąż prosił żeby pokazać Wam też maskotkę którą kupił Majeczce - zielona stonoga z alfabetem bo on już będzie małą literek uczył :-D a tak na poważnie to chciał poznać Wasze opinie czy Wam się stonoga podoba :sorry:

Śliczny kącik, mam taką samą karuzelę i podobny ochraniacz na łóżeczko, tylko nie wiem, w którym miejescu przymocować karuzelę, zastanawiam się czy nie najlepiej nad główką maluszka?
 
Alis sliczny kacik dla malej ksiezniczki:-)
mamy bardzo podobny baldachim,prezentuje sie super,prasuje tragicznie;-)

IMG_8782.jpg
 
Ostatnia edycja:
Tak wygląda na dzień dzisiejszy kącik naszej Córeczki :) Dziś zamontowaliśmy karuzelkę, moskitierę/baldachim (która i tak jutro wyląduje w praniu bo jeszcze jej nie prałam) i ochraniacz. Mąż prosił żeby pokazać Wam też maskotkę którą kupił Majeczce - zielona stonoga z alfabetem bo on już będzie małą literek uczył :-D a tak na poważnie to chciał poznać Wasze opinie czy Wam się stonoga podoba :sorry:
Alis wow podoba mi się :tak:
a stonoga fajna, daj namiary gdzie ją zakupiliście :-)
Alis sliczny kacik dla malej ksiezniczki:-)
mamy bardzo podobny baldachim,prezentuje sie super,prasuje tragicznie;-)

Zobacz załącznik 241485

widzę, że wszystko gotowe :-)
my baldachim a raczej moskitierę w Ikei kupiliśmy:-)

chyba zostałam tylko ja, która jeszcze nie ma łóżeczka/ kołyski???????

ponoć jutro ma być gotowa.. zobaczymy ile w tym prawdy, no i jednak zdecydowaliśmy się na kolor biały :-)
 
Wonka - piękny kącik. Nie podniosłaś poziomu łózeczka na wyższy?
A nie ciezko Ci bedzie Nicoli wyciągac z takiego poziomu kiedy bedziesz obolała w połogu?
 
reklama
Do góry