reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

Agate próbowaliśmy i tamale rogi lóżeczka są zaokrąglone i karuzela nie przylega dokładnie i cała się kołysze no i ta śruba też przeszkadza a bez niej to jużnic się nie trzyma.
Czasami mam ochotę zrobić dziurę na wylot w materiale ale boję się, że mimo wszystko nie będzie to stabilne bo materiał łóżeczka jest miękki i się wygnie. Tata mówił że coś wymyśli ale narazie nie ma czasu:-(. Pozostaje chyba tylko przywiercić drewniany uchwyt do ściany i do tego uchwytu umocować.

Chodzilo mi o umocowanie przed tym zaokraglonym naroznikiem-plastikiem, pomiedzy naroznikiem a materialem, w tej dziurze, tylko nie wiem, czy tak sie da i czy nie lapie tego naroznika, bo jak lapie ten naroznik, no to nie bedzie dobrze sie trzymac na tych zaokragleniach raczej. Bo jak nie no to trzeba chyba jakies deski mocowac tak jak dziewczyny pisaly, czy do lozeczka, czy tak jak ty myslalas do sciany. Mysle, ze cos faceci wykombinuja z tym, bo dziura w materiale to ryzykowne, tzn. gdyby byla pewnosc, ze w taki sposob bedzie sie dobrze trzymac to o.k., ale jak nie bedzie i zostanie ci tylko ta dziura, to szkoda by bylo.
 
reklama
edziook kącik dla maluszka śliczny,dzieci uwielbiają kubusia:-) , a co do przykręcenia karuzeli to nie mam pojęcia ale masz rację, zostaw to chłopom:-D poradzą sobie:-)
 
Tak wygląda na dzień dzisiejszy kącik naszej Córeczki :) Dziś zamontowaliśmy karuzelkę, moskitierę/baldachim (która i tak jutro wyląduje w praniu bo jeszcze jej nie prałam) i ochraniacz. Mąż prosił żeby pokazać Wam też maskotkę którą kupił Majeczce - zielona stonoga z alfabetem bo on już będzie małą literek uczył :-D a tak na poważnie to chciał poznać Wasze opinie czy Wam się stonoga podoba :sorry:
 

Załączniki

  • SDC11244.jpg
    SDC11244.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 120
  • SDC11240.jpg
    SDC11240.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 119
  • SDC11242.jpg
    SDC11242.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 119
...Majeczka będzie miała łóżeczko godne księżniczki:-) Strasznie podoba mi się ochraniacz i stonoga też fajna, tylko dlaczego tatuś albo mamusia nie zrobili nam zblizenia, he?;-)
 
Stonoga super! Alis mam pytanko. Co to za przewijak i gdzie go kupiłaś?? Właśnie zastanawiam się nad czymś takim. I jakby można było prosić o foto tego przewijaka :)
 
Super łóżeczko. Tak jak napisała JustMe5 w sam raz dla małej księżniczki:tak:
A stonoga mi się bardzo podoba. Taka długaaaaaaaśna:-)
 
Stonoga super! Alis mam pytanko. Co to za przewijak i gdzie go kupiłaś?? Właśnie zastanawiam się nad czymś takim. I jakby można było prosić o foto tego przewijaka :)

Przewijak to jest dokładnie ten: Przewijak - Regał+Nakładka do przwijania GRATIS! (1013247044) - Aukcje internetowe Allegro
Tylko od razu mówię, że trzeba zaopatrzyć się najlepiej w papier ścierny i lakier do drewna (taki do mebelków dziecięcych) bo przewijak to surowe drewno i nie wszędzie jest równo wyheblowany (tak się to chyba określa?) Poza tym jest super no i niedrogi :) Oczywiście jeśli chcesz zrobię Ci zdjęcia i dodatkowo pokaże, nie ma sprawy tyle że jutro bo dziś to spadam już spać :(
 
reklama
Alis widzę, że u Ciebie też miśkolandia :-D super kącik :-D
no i możesz przekazać mężowi, że stonoga też świetna ;-)
 
Do góry