reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaciki dla naszych dzidzioli...

jakby mozna było wybrac sobie termin i godzine porodu, to ja poprosze na przedwczoraj :-p maleńka ze mną, szczęśliwa rodzinka w komplecie! ;-)
 
reklama
hej
ja przed cesarką miałam zrobioną lewatywę,ale tak jak piszę moniazuber to nie jest bolesne.Nie wspominam jej jakoś okropnie, raczej normalnie, nie utkwiła mi w pamięci jako traumatyczne przeżycie :eek:
A po drugie to też nie wyobrażam sobie jakbym to mogła zrobić sobie sama z takim brzuchem:no:
 
Chyba kazda z nas by chciala! Wlasnie dostalam nowe zdjecia Dzieciatka kuzynki, ktore urodzilo sie w sobote i ta chec jeszcze bardziej narasta! Zeby bylo mozna... :-)
Ale mi chodzilo o to, ze szpital, w ktorym bede rodzila moglby umowic sie juz z tlumaczem, jesli sie na niego zdecyduje.
 
Ja tez moge poprosic o tlumacza ale przeciez ciezko o tlumacza w srodku nocy a nikt nie przewidzi kiedy to sie zacznie.
Narazie jestem na etapie przekonywania mojego osobistego tlumacza do bycia przy porodzie.Przy poprzednich nie byl bo u nas przy cesarkach nie mozna bylo byc,teraz tu mozna.A przy SN juz napewno.
Moj G jest strasznie wrazliwy jesli chodzi o krew i wypadki.Ale przeciez nie musi patrzec wystarczy ze bedzie z tylu za glowa i potrzyma za reke.Zawsze bliska osoba.I po co mam sie dodatkowo martwic?W koncu mi bedzie ciezej niz jemu bo to ja rodze.
Jest kochany ale te opory czasem mnie dobijaja.:-D:-D:-D
 
Ja niekumata po dojczlandzku... na aukcji jest komplet mebli czy łóżeczko czy co?
Caly komplet :) napisalam juz e-mail do sprzedajacej /jacego ze moge kupic od razu :tak:podalam cene i czekam na odpowiedz :tak:fajnie by bylo tak je kupic ale znajac moje szczescie :-(zawsze ktos jest chetny i daje wiecej :zawstydzona/y:no ale co tam sprobowac mozna .
A tu znalezlam jeszcze inne :tak:

Babyzimmer Kinderzimmer komplett Welle Möbel Lara bei eBay.de: Komplettzimmer (endet 11.10.09 17:11:55 MESZ)
Tez nie sa zle albo te :)

Schönes Babyzimmer/4-teilig/Antiklook/guter Zustand! bei eBay.de: Komplettzimmer (endet 08.10.09 20:30:39 MESZ)
zobaczymy jest tego troche na e-bay i co chwila nowe :tak:


A dzisiaj zarezerwowalam sobie kombi wozek brazowy prawie jak nowy ze wszystkim :) za 250 euro :) jutro wyciagne M zeby pojechal zobaczyc bo ma wolne i jak cos to kupimy i do tesciow postawimy i juz bedzie z glowy :)


Ktore mebelki wam sie podobaja i ile byscie za nie daly :tak:to sa wszystko uzywane ,wiadomo moga byc tu i tam poniszczone ale tak juz jest na aukcji ryzyk -fizyk jak do tej pory jestem zadowolona z e-bay ;-)chcialabym bardzo o wasza opinie prosic w razie czego jak bym chciala przebic czy co :tak:

z gory dzieki
 
reklama
popieram Agniesiak ;-)
mi też bardziej się podobają te brązowe, ale to zależy jak chcecie ten pokoik urządzić i co się Wam bardziej podoba,
ja lubię drewniane meble, nie przepadam za malowanymi na jasno
ale to moje "widzimisie"
fajne są te kompleciki :tak:
masz wtedy zamówiony i urządzony cały pokoik :-)
na pewno będziesz mieć kamikaa wiele radości i zabawy szykując pokoik :tak: super
 
Do góry