reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

COCCA kuba je miesko troche w zupce, troche w pastach jajecznych mu daje i troche w szynce. Czasem odemnie zz talerza dostaje np pulpeta albo mieso z nogi kury ;-)
 
reklama
Cocca U nas też jest ostatnio gorzej mięsko zjadane, najchętniej zje jeszcze od nas z talerza, rybkę w miarę lubi. A tak to albo wymieszane z ziemniaczkami, albo od nas z ręki dostaje
 
cocca ja rwę na małe kawałki i do zupki i pierw daję te mięsko z zupkę..bo dawałam jej kilka razy wymieszane mięso to jak nie zjadła całej zupki to wylewałam a szkoda mi miesa wyrzucać...a jak nie chciała jeść zupki to z powrotem mięso zbierałam i z brokułem czy cukinią poszło...ostatnio mała mięsem nie gardzi jak nie chce zupki mówię masz mięsko od razu buźka się otwiera . U nas z rybą cienko..mała dawno nie jadła bo nie wiem jaką i gdzie kupić dobrą:baffled:
 
cocca a jakie mięsko dajesz?? moja najczęsciej je indyka gotowanego i uwielbia. Często tez je z mojej ręki daję podrobnione.
 
Ankusch u nas też indyczek lub kurczak, teraz zamówiłam cielęcinkę, może zrobię jaką potrawkę, i zje z makaronem (lubi bardzo makaron)
 
cocca u nas też Martyna lubi makaron bardzo ;-)wczoraj zrobiłam kluski lane i lipnie wyszły ale zjadła z malinami 1 raz robiałm hehheh:-D Poprawi się Franek zobaczysz ...;-)moja jadła marnie zupki na początki a teraz potrafi zjeść prawie całą bulionówkę ;-)ale to różnie zależy też co jest..dziś i wczoraj pięknie zjadła krupnik :-) Ale ogórkowej nie chce...
 
Ankusch a Martynka jajka w żadnej postaci nie zje? na twardo, miękko, pasy, jajecznicy jako dodatek do zupki,:no:


Ja wczoraj zrobiłam Liwii kromeczkę grahamka z dżemem nie smakował jej beee mówiła:no: wolała zajadać się moją kajzerką z pasztetem :tak:



Nitka dzięki z info na temat dżemu, :tak: ja wczoraj kupiłam wiśniowy z Łowicza niskosłodzony nie smakował:no: może inny smak polubi:tak:
 
reklama
Mirelko - a moze sprobuj podac Liwii biala buleczke z dzemem? Moze jej dzem z grahamka nie pasowal? Bo ja tak sobie mysle, ze jak z dzemem, to wole biala bulke... ;-)

Ankusch - u nas tez nie ma jajka, ale to nie tragedia. Moze za jakis czas sie Martynka przekona.
 
Do góry