reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

reklama
Wiecie co ja to się w sumie cieszę, ze ona ładnie je i nie wybrzydza. Tylko trochę sie boje żeby na grubaska nie wyrosła:baffled:

Za to mam inny problem. Ona w ogóle nie chce pić:baffled: Ani wody, ani soczku, ani herbatki. Ani butlą, ani kubeczkiem. Jedyne co to czasem trochę popije herbatki owocowej, ale łyzeczką:dry:
 
Margana oj ładnie i dużo Natalka zjada może to jej wystarcza i temu mleka już nie chce pić:tak:Liwia też soczków nie chce pić daję jej herbatkę z łyżeczki z butelki, niekapka się nie napije wybredne te nasze dzieciaczki ;-):-)

Liwia ostatnio też różnie je dziś zjadła pół małego słoiczka deserku no i mleko do tego:tak::-D
 
U mnie Artur, sorry za określenie, doi wszelkie płyny z butli (z niekapka mniej chętnie). Jak się przyssie, to muszę mu czasem wyciagac, żeby mi prawie 200 ml nie wypił na raz :-)
 
Maja zjada tak ok dużego słoiczka zupki. Nie wiem dokładnie bo zupki je cały czas robione i na oko jest to duży słoik. Pije wodę jak ma pragnienie a soczki i herbatki bardzo chętnie zawsze jak jej podam ale staram się to ograniczać. Dziś jadła pierwszy raz ciasteczka po 7 m-cu z hippa i smakowało jej. Raz kupiłam te z babydream ale ohydne są...
 
jak tam z gotowaniem obiadków dla dzieciaczków gotujecie same, i co gotujecie ja dziś ugotowałam zupkę warzywną z kalarepką chodź przyznam że wolę gotowe słoiczki, staram się co jakiś czas sama coś ugotować:tak::-)
 
Ja daje sloiczki z obiadkiem po kolei jak leci - jakie mam w domu :p Te co sa z marchewka to 1/2 lub 1/3 sloiczka zeby nie przedobrzyc (zaparcia!). No i czekam z niecierpliwoscia na czas kiedy Kuba bedzie sztywno siedzial zeby go sadzac w krzeselku i dawac do raczki kawalki warzyw, miesko, albo w kawalku albo rozdrobnione widelcem. Bo miksy obiadkowe średnio mu smakuja :( Mam nadzieje ze Zasmakuje w warzywkach bardziej gdy kazde z nich posmakuje osobno ;)
 
Olek słoiczki je ślicznie,zwłaszcza dynia z czymkolwiek :) zjada od120 do 190(!!) g na raz. je średnio 6 posiłków (3x mleko i 3x stały pokarm). Dodatkowo biszkopt, chrupek. Uwielbia pić, spokojnie wypija 750ml na dobę.
 
reklama
Hej dziewczynki no troche mnie tu nie było.
Co u nas?Powoli przechodze na sztuczny pokarm Bebilon. Małej Oli bardzo smakuje to mleczko:)
Do tego raz dziennie miseczka kaszki-mała wcina aż się jej uszy trzęsą.No i jeszcze mały słoik obiadku. Najlepsze słoiczki mojej córki to firma HIPP i ziemniak z marchewką oraz dynia z marchewką. Jabłuszka nie lubi bo chyba kwaśne, tak mi sie zdaje.
Mimo, że przeszłam na sztuczny pokarm to i tak mała wstaje 2x w ciągu nocy na butle. Myslałam, ze to mleko będzie bardziej pożywne i pośpi całą noc:):):) No cóż? Jestem śmieszna:):):)
 
Do góry