reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

reklama
od dzisiaj przeszłam na odzywianie HERBALIFAMI smaczne to nawet tylko drogie jak piorun zobaczymy ale głodna nie jestem a to chyba wazne!!!!

czekam na efekty
 
zalezy ile chce sie schudnąć oja tak 250 zł na miesiąc ale nic sie nie je innego tylko koktail z jogurtem smaczny jak szejk z mc donalds??? i fuuul herbatki spalającej nadmiary tłuszczu
kupiłam na allegro bo u dytrybutorów to sam koktail kosztuje 170,00 zł !!!!

spróbuje moja koleznka ładnie schudła i co najwazniejsze nie przybrała (jojo)

pozdrowionka!!!!!!!!
 
ANIU29 jeszcze na pociechę dodam, że nie każda może te koktajle pić bo niektóre żygają dalej niż widzą, moja kumpela nie dała rady, na szczęście zwrócili jej kaskę.
MYSZORKA powodzenia, trzymam kciuki.
 
hej dawno mnie nie było !widzę że ostro wzięłyście się do odchudzania ja zresztą też próbuje zwyczajnie zmniejszyłam o 70% jedzonko no i nie jem po 18!zobaczymy jaki to odniesie skutek!!!jeśli chodzi o moje dzienne menu to wyglada tak: śniadanie: 2 kromeczki graham z pomidorem ogórkiem itp czasami filet z kurczaka a obiad pół talerzyka zupy :D w między czasie woda, czasami jogurt lub maślanka zobaczymy co z tego wyniknie ;) pozdrawiam
 
reklama
cześć wiesz Mrowa1 staram się choć zdarza mi się schrupać jakiegoś loda malutkiego!mam rower treningowy ale strasznie mnie bolą kolana i musiałam zrezygnować z jazdy :mad: a tak dobrze szło!!trzymajcie kciuki żebym wytrwała chociaż miesiąc a póżniej to już będzie przyzwyczajenie ;)pozdrawiam
 
Do góry