reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

Doggi wszystko zależy od parafii i księdza, czy wyrazi zgodę na dwóch chrzestnych tej samej płci. Może się nie zgodzić, a w kościele obok nie będzie problemu.
 
reklama
wiem wiem, w niektórych nie zgadzaja sie nawet by swiadkowie na slubie byli jednej płci... SZALEŃSTWO JAKIEŚ !! Mega mnie to irytuje, takie narzucanie ludziom pewnych wartości.. bo tak ma byc i koniec kropka... grrrr
 
wysłałam juz mejla do mojego ksiedza ciekawe co napisze :) ale mamy problem bo ja chce swoja siostre cioteczna a m swoja siostre, i nikt nie chce ustąpic a nie chcemy brac szwagra bo to straszna lajza i nie chce zeby mi sie dziecko w takiego palanta wdało ;)
 
wysłałam juz mejla do mojego ksiedza ciekawe co napisze :) ale mamy problem bo ja chce swoja siostre cioteczna a m swoja siostre, i nikt nie chce ustąpic a nie chcemy brac szwagra bo to straszna lajza i nie chce zeby mi sie dziecko w takiego palanta wdało ;)

:-D:-D:-D

Ja chcę swoją siostrę i Jolcię - psiapsiółę, o której już wspominałam kilka razy. Będę szukać, aż znajdę księdza, który się na to zgodzi i nie ma innej opcji :-p
 
Ja też :-)
A ze swojej strony donoszę, że odebrałam już od krawcowej organizer na łóżeczko, a że zostało dużo materiału to do kompletu będzie worek na brudną dzieciową bieliznę.
Madzioolka - a jak Twoje dzieło ?
Powiem Ci forever że twój post mnie zmobilizował i dzisiaj wzięłam się do roboty :) myślę że do weekendu powinnam skończyć :)

A w temacie księży - wkurzaja mnie tacy co to chcą być świętsi od papieża - znajomi którzy mieli ślub tylko cywilny w jednej i tej samej parafii od młodego księdza usłyszeli że dziecka nie ochrzci i niech sobie szukają innego kościoła to poszli do drugiego księdza starej daty i bez problemu, ani słowa im nie powiedział... i bądź tu człowieku mądry...
 
madziolka czemu cie nie ma? od tak dawna nic nie piszesz?
u nas z chrztem tez bedzie nietypowo bo chzestnym ma byc brat meza a on mieszka w DsStanach i niestety nie moze przyjechac w tym roku do Polski, i ma byc tzw chrzest z chrzestnym zastepczym, dowiadywalam sie i oczywiscie jest taka mozliwosc z tym ze wiadomo jak ksiadz bedzie mial focha to trzeba bedzie szukac innego ksiedza....ale wazne ze tak mozna
 
Ostatnia edycja:
Marta jestem, ale jedynie ledwo na podczytywanie miałam parę chwil - urządzamy nowe mieszkanie i czasu na cokolwiek brakuje, ciągle oglądamy jakieś drzwi, farby, firanki, płytki, włączniki, meble i milion innych takich rzeczy i kupujemy to wszystko, w ubiegłym tygodniu dwa razy do ikei jeździliśmy bo za jednym razem się nie zapakowaliśmy (meble do łazienki, komoda do sypialni, sofa, fotel i dużo innych rzeczy), doba się robi za krótka czasami...
 
Doggi
My mielismy na ślubie dwie świadkowe i nie było problemu. A chrzest Ameli był dzien po naszym ślubie. Teraz mamy problem bo mezczyzn w naszych rodzinach brakuje i nie wiemy kogo na chrzesnego wybrac.
 
reklama
dla mnie temat chrzestnych to czarna magia... mamy tylko jednego zaklepanego a z mojej strony kompletnie nie wiem kogo wybrać i to jeszcze powinna być kobieta. Będzie ciężki orzech do zgryzienia...
 
Do góry