reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

mi nawet do głowy by nie przyszło aby mysleć o kimś jako o "złej mamie" tylko dlatego, że dziecko spi w swoim pokoiku:)) TO nawet brzmi niedorzecznie:)) Maleństwo będzie z nami na początku głównie dla mojej wygody, aby nie biegać w nocy przez całe mieszkanie z cycem na wierzchu:)
No widzisz Kochana Tobie by nie przyszło do głowy, a ja już to usłyszałam. Nie powiem miło mi nie było, ale w nosie mam takie opinie, to moje dziecko i ja decyduję co będzie dla niego i dla nas najlepsze. Wnerwiają mnie wszyscy wymądrzający się, uznający za nieomylnych tylko dlatego że mają już dzieci, wrrr...

Jak chodzi o monitor oddechu to zamierzam kupić właśnie taki przypinany do pieluszki, jest naprawdę malusi.

U nas w sr właśnie położna mówiła na temat miliona niepotrzebnych gadżetów, których na rynku jest zatrzęsienie. Zastanawiam się ostatnio czy kupować leżaczek czy sobie nie odpuścić i nie kupić tylko maty edukacyjnej na której maluch już może się przewracać i poruszać. Wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem ale jeszcze to rozważam.
 
reklama
Setana - ja właśnie po wykładzie na szkole rodzenia odpuściłam sobie leżaczek - matę mam mieć, mam coś w stylu kocyka edukacyjnego, piankowe puzzle kupione, teraz kombinuję jak zrobić by kłaść Młodą na twardym, ale żeby nie był to stół ani tym bardziej podłoga. I ja na razie pomysł jest taki aby przysposobić łóżeczko podnosząc je na najwyższy poziom i na szczebelkach kładać deskę a na niej kocyk ( mam mieć kołyskę ) a potem gdy kołyska będzie za mała przerzucić się na łóżeczko turystyczne, które i tak zamierzam kupić.
 
melduję, że odnowiłam rafę :) mieszałam pigmenty z białą farbą do ścian i mam nadzieję, że tym razem nie odpadnie ;) Przyjechało łóżeczko i przewijak, dodatkowa zmiana pościeli i kącik małej prawie gotowy :) tylko muszę zakryć folią, coby się za dużo nie zakurzyło ;)
 
Ja też :-)
A ze swojej strony donoszę, że odebrałam już od krawcowej organizer na łóżeczko, a że zostało dużo materiału to do kompletu będzie worek na brudną dzieciową bieliznę.
Madzioolka - a jak Twoje dzieło ?
 
forever zrób fotki chętnie obejżę
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
setana ja miałam przy Antim taki leżaczek i sprawdził sie super,miał kółka i służył mi do 7 miesiąca.mały w nim spał i jadł.teraz też chcę kupić,ale niestety nie ma na kółkach.
matę też miałam,ale ona się sprawdza dopiero później,a leżaczek masz od urodzenia.
 
Ja też miałam zarówno matę jak i leżaczek i popieram justynkę ,że leżaczek wysłużył mi się bardzo!!Nie wiem szczerze jakbym bez niego wtedy funkcjonowała.Mój mały uspokajał się a nim bardzo.A sama mata służyła dopiero jak skończył 5 miesięcy i chwytał już mocno paluszkami.Także ja bym radziła setanko kupić obojętnie jaki leżaczek(nawet używany) byle by był.
 
reklama
Do góry