reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

Ironia pokoik urządzony i cieszy oczy na pewno, aż się zapewne przyjemnie w nim siedzi i rozmyśla jak to będzie z maluszkiem :tak:

My zamierzamy dopiero w połowie maja zamówić łóżeczko i przemeblować minimalnie sypialnie, żeby wyodrębnić kącik dla dzidzi. Jakoś chce ją mieć w zasięgu wzroku na okrągło i będzie z nami w pokoju.
 
reklama
oj tak icak :) mogłabym w nim siedzieć :) dzis w nocy M wstał i słyszałam ze poszedł do pokoju hehe popatrzył i wrócił do łożka :-) z jednej strony chcielibyśmy sami spać w drugim pokoju a ten zostawic bez *******nika....ale nie wiem jak to na początku będzie...
 
ironia jak ja Ci zazdroszczę,u mnie na malowaniu stanęło.A reszta musi poczekać jak mąż będzie miał czas......a z tym łatwo nie jest.
Pokoik jest Twój ładny ,bardzo żywy ten kolor napewno sie Beniowi spodoba.
 
tusen ja o ten remont to juz od tamtego roku walczyłam....i wierz mi M jak ma wziąśc wolne to jest chory hehe...
 
kawał dobrej roboty:) A kolorek super- co chwilę na niego zerkam- my też mamy seledynek, ale taki nieśmiały- jaśniutki, może następnym razem rozważę coś odważniejszego:)
My już mamy wszystko prawie gotowe, ale wstawię fotki jak już dopnę kącik Mieszka na ostatni guzik:)
 
Dziewczyny jakie łożeczka drewniane macie kupione? moze macie jakies fotki czy cos?, ktorej firmy najlepiej wybrac takie drewniane lozeczko? mysle o zamowieniu z allegro hmmmm
Ja to jestem dopiero na etapie kupowania :) a widze ze wiekszosc ma juz wszystko zamkniete na tip top ;)
 
Ostatnia edycja:
no a ja jakoś nie wyobrażam sobie zbyt długiego mieszkania w jednym pokoju z Marysią, elektryczną nianię juz kupiłam:) Może mi się odmieni po porodzie (całkeim mozliwe zresztą) ale póki co myślę, że jeden pokój to na 4 miesiące max.
 
traschka elektryczną????ale prądem nie razi dla uspokojenia???:-D
Gosia ja kupiłam łóżeczko z drewexu. Polecić mogę jeszcze drewnostyl. Ale dziewczyny pewnie i z innych firm kupowały. Zależy ile chcesz przeznaczyć na łóżeczko
 
reklama
Zależy ile chcesz przeznaczyć na łóżeczko

bo widzisz są aukcje przykladowo lozeczko z poscielą 12 elemenentowa z materacem i wypelnieniem za 600 zł, a są same łozeczka za 450 :)

jesli jest napisane ze ma atest to nawet jak kosztuje 200 to chyba jest wytrzymale, prawda?

wklejcie fotki waszych łozeczek? ile zaplaciliscie?
 
Do góry