reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

ironia, super pokoik! Strasznie mi się dywanik podoba :) mogę spytać gdzie kupiłaś?

traschka a ja myślę, że to dobry pomysł z tą kołyską, jeśli oczywiście coś udało by Ci się tanio znaleźć, bo kasę inwestować większą na tak krótki czas to bym się zastanowiła :/ ja mam ten tak zwany kosz mojżeszowy, tak nawet, żeby dziecko na tarasie pospało itp, kupiłam używany wiedząc, że posłuży tylko kilka miesięcy
 
reklama
och, kosze mojżesza są takie piękne:) też bym chciała, ale póki co mamy jeden pokój tylko, więc łózeczko wystarczy.
 
Na razie projekt szycie został wstrzymany. Jesteśmy na etapie kupowania rzeczy do nowego mieszkania typu płytki, dywany, oświetlenie i takie tam, poza tym nie dokończyłam jeszcze wszywać owieczek a mój kręgosłup bardzo się buntuje jak zbyt długo przebywam w jednej pozycji więc na razie tylko odpoczynek... ale co się odwlecze to nie uciecze :)
A mi krawcowa napisała, że już gotowe ale nie wiem czy się wyrobię czasowo w nadchodzącym tygodniu aby podjechać po odbiór.
Aestima - gdzie Ty takie cuda wynajdujesz ? :-) W sklepie gdzie jest pociąg z literek mam ochotę kupić mnóstwo zabawek dla Młodej.
 
Ostatnia edycja:
ironia pokoik super!! Jestes kolejny krok do przodu.
Zaczynam sie martwic, ze moje sciany nawet nie pomalowane a tu juz kwiecien wielkimi krokami sie zbliza....w weekend jade po farbe
dziewczyny chyba musimy sie zaczac powaznie brac za te pokoje/kaciki dla maluchow:tak:
 
uff po prawie 3 dniach skończyliśmy :-))) Jestem bardzo zadowolona :-)

https://picasaweb.google.com/m.debska87/PokojBenia?authkey=Gv1sRgCJiY1Jforo2q4QE#
no bardzo ładny pokoik...i juz wszystko gotowe, ach..



wow, Ironia super:) Ogromnie podoba mi się lampka i dywanik, śliczny pokoik! Całość super do siebie pasuje.

A ja włąśnie zastanawiam się nad kupnem kołyski, oczywiście nie pod kątem kołysania tylko niewielkiego łóżeczka do naszej sypialni. Wcześniej mysleliśmy, że na jakiś czas po prostu przeniesiemy normalne łóżeczko do nas ale strasznie mało miejsca tu mamy... no i wszystko urządzałam w małym pokoiku pod łądne małe łóżeczko a musiałabym je stamtąd wynieść na kilka miesięcy i w pokoju byłoby tak dziwnie pusto. A przecież tam jest komoda, przewijak i wszystko inne. W sumie używane kołyski można kupić za 100 zł. Kupować, nie kupować? Pomóżcie! :))
trasia cóż można poradzić...to fajny pomysł, ale czy na długo się sprawdzi, kołyska to tak do 4 miesięcy starczy, później chcąc nie chcąc wstawisz łóżeczko do pokoju, bo chyba tak szybko "nie odeślesz" Marysi do osobnego pokoju...my z Filipem mieszkaliśmy w jednym pokoju 1 rok i 3 miesiące i przychodzili do nas znajomi i jakoś było...choć wiadomo komfortu nie ma...ale Filip dobrze spał i nie było znim problemu
 
reklama
Mi też się wydaje, że mieszkanie w jednym pokoju to nie problem- dziecko mieszkając z rodzicami nie potrzebuje ciszy do snu, adaptuje się do warunków. DO nas też będą wpadać znajomi na pogaduchy (huczne biby sobie na razie odpuścimy;). Jakby co mamy jeszcze sporą loggię i ona latem stanowi nasz dodatkowy pokój- tam będziemy przyjmować gości w sezonie letnim:)
 
Do góry